Skocz do zawartości

Denon pma 720 ae


Rafał Pytlak

Recommended Posts

Witam

właśnie zakupiłem wzmacniacz PMA 720 ae, który współpracuje  z denon dbt 1713 ud,(+cambridge audio dacmagic 100 do słuchania muzyki YT)  do tej pory zestaw składał się właśnie z bdt wraz z amplitunerem X1200 w. Zakupiłem wzmacniacz ponieważ jakość muzyki mnie nie zadowalała kolumny niestety Eltax monacco, jednak nawet z pma 720 nie ma frajdy z słuchania muzyki. Jest lepiej, oczekuję jednak więcej, wobec czego mam pytanie, jakie kolumny najlepiej współpracują ze wzmacniaczem. Muzyka to pop, rock, disco. Plan pomieszczenia w załączniku

IMG_20180918_092009.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzęt nowy, kwota do ok. 3000,00 zł za 2 szt. Wiem , że yt to słabo, na chwilę obecną "tworzę bibliotekę CD", więc póki co korzystam, ale bez satysfakcji. Rozważam z czasem zakup odtwarzacza  sieciowego DNP-730AE. Na chwilę obecną koncentruję sie jednak na kolumnach, eltax nie zachwyca, chciałbym lepszego brzmienia.

Rafał

10 minut temu, Q21 napisał:

W rozsądnych pieniądzach spójrz na dwie polskie konstrukcje - STX Electrino 150 lub Pylon Audio Pearl 25. To sprawdzone i naprawdę dobre rozwiązania.

Jak współgrają z PMA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Q21 napisał:

Do dobre połączenie. STX jest bardziej jasny, analityczny, swobodny z wyraźniej podkreślonymi skrajami pasma. Pylon Audio natomiast to bardziej ciepłe, dobrze wypełnione granie z dobrą podstawą basową.

Jakieś opinie o: Klipsch Reference R-28F, Melodika BL30, JBL Studio 270, Dali Zensor 5, Wharfedale Diamond 240.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3000 jeden z najlepszych wyborów to Heco 700. Chociaż on nie zgra się dobrze z 720tką. Ale to i tak będzie dobre połączenie. Zensor jak już coś to 7 dostaniesz je u nas w tej cenie. Ale nie pasują totalnie do 720tki nie polecam.

Bardziej obstawiam granie twarde. Bowersy, Magnat 725 - faworyt.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...