Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcialbym Was prosic o rade. Odlozylem juz troche pieniazkow i chcialbym nareszcie zaktualizowac to co mam wpokoju, a raczejmoze brak. Kupilem niedawno nowa karte dzwiekowa X-Fi Gamer Pro, nie jest to szczyt marzen, ale dzielnie zastapila 5.1 Live Creativa. potrzebuej kupic w koncu porzadne naglosnienie do pokoju. W tej chwili to jest mizeria icon_sad.gif itrigue 3200 2.1 polaczone z 2.0 2200 itrigami ze niby bardziej jest przestrzenniej, ale no wiadomo nie od razu babilon zbudowano icon_smile.gif wiec teraz nadszedl czas zeby go dokonczyc. Co radzicie zeby kupic do tej karty. Jaki zestaw, moze wzmacniacz, w sumie zdaje sie na Was, myslalem tez o kolumnach aktywnych (Alexis, M-Audio). Jesli chodzi o budzet, to powiedzmy ze tak do okolo 1000zl. Zestaw ma byc glownie do odsluchu muzyki, wiadomo czasem tez filmy, no i czesto podlaczane sluchawki (Senki HD555), narazie podlaczam je bezposrednio co karty muzycznej. Zalezy mi glownie na jakosci dzwieku. A jesli chodzi o muzyke to: jazz, instrumental jazz, blues, soul, r&b, rock gitarowy ale taki bardziej instrumentalny. Pokoj to: 5x2 metry, maly ale wlasny.
Bede wdzieczny za sugestie.
Pozdrawiam
Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja nie chce stowrzyc sobie kina domowego, tylko sluchac muzyki z czystoscia barwy i brzmieniem bardzo dobrym na porzadnym poziomie. Wiec ten link jest mi zbedny. Gatunkimuzyczne ktore wymienilem wymagaja bardzo dobrych glosnikow i kolumny przynajmneijmoim zdaniem ktore wymienilem wczesniej, typu wlasnei alexis i m-audio, KRK daja dzwiek bardzo dobry, ale to tlyko moje zdanie, twoje jest takei - ze to bezsensu?

Zestaw: 2 glosniki + wzmacniacz jesli potrzebny, potem z czasem moze jakis soowofer, choc to maly pokoj.


Prosze używać opcji "odpowiedz" bez cytowania - dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno - chcesz tylko stereo ? komputerowe czy domowe?
PS. Mało kiedy mówię, że coś jest bez sensu - cięzko czasami przestawić się na dobranie odpowiedniego nagłośnienia budżetowego bez odsłuchu - co jest nie lada wyzwaniem - każdy słyszy inaczej dla Ciebie zestaw XX będzi optimum dla innych nawet nie będzie kwalifikował sie do minimum. Tu wiele zależy od Ciebie - nikt Ci nie poda, że ampli XX zagra zawsze i dobrze z kolumnami YY
Nikt nie zna Twoich muzycznych preferencji, możesz nie słyszeć różnicy którą słyszą inni.
Nikt niczego nie neguje czasami trafiają sie dobre rady..podobno zawsze w cenie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może dobrą opcja i zarazem przykładem bedzie zestaw Creative T40 (jako wersja małego w sumie nie aż tak małego stereo biurkowego) jak zabraknie basu - a znając wielu komputerowców to dokupić sub aktywny Jamo na głośniku 8 cali - bedzie fajnie grało a kasy Ci wystarczy



No dobra a da sie podpiac t40 do sowofera od 3200 itrigów? Bo ja szczerze powiedziawszy myslalem o kupnei tego zestawu http://audioengineusa.com/store/product_in...f329fb08ddde72e
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...