Skocz do zawartości

Sprzedaż płyt CD maleje o połowę. Czy to koniec?


S4Home

Recommended Posts

12 minut temu, Fafniak napisał:

Się tam znacie. Jak ktoś nie jeździł hydrauliką to pisze takie gupoty :D

Prawdziwe auta to DS,CX,XM,Xantia,C5 i C6..... A reszta to hulajnogi dla małolatów

O!!!!!!

:D

Miałem XM-a :) Turbo benzyne z hydroactivem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, w którymś ze swoich wpisów stwierdziłeś, że ów denon przestał czytać płyty. Bardzo prawdopodobną przyczyną jest brudna soczewka. Spróbuj wyczyścić i wtedy porównać do Tidal'a. Myślę, że po tym zabiegu będzie nie do rozróżnienia.

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nowy78 napisał:

O ile pamiętam, w którymś ze swoich wpisów stwierdziłeś, że ów denon przestał czytać płyty. Bardzo prawdopodobną przyczyną jest brudna soczewka. Spróbuj wyczyścić i wtedy porównać do Tidal'a. Myślę, że po tym zabiegu będzie nie do rozróżnienia.

Wtedy porównywałem z tidal Hifi . MQA mam od kilku dni i jestem pod wrażeniem. Soczewka była czyszczona.

Edytowano przez Fortepiano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravki klepali też w Rosji w Petersburgu :) Co do japońskich płyt, to mam dwa wydania jakiegoś Coldplay, jedno właśnie japońskie, drugie jakieś europejskie i za bardzo różnicy nie wyczuwam.... Myślę, że nie ma co generalizować, i  z góry zakładać, że wszystko co japońskie od razu musi być dobre. Po prostu, są realizacje lepsze i gorsze bez względu na kraj pochodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jestem bardzo stary bo wolę odtwarzanie CD niż ze strumienia:) Posiadam w dalszym ciagu wykupiona wersje premium Tidala i o ile na poczatku jaralem sie tym to po kilku dniach stwierdzilem, ze jakos mnie nie przekonuje takie odtwarzanie. Moim zdaniem duzo lepiej brzmi CD:)kolekcja stale mi sie powieksza i tak pozostanie:)Bardzo irytujaca w tidalu jest zmienna glosnosc utworow w ramach jednej plyty, czasem odnosi sie wrazenie, ze to zlepki. 

Edytowano przez Arek T
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słuszność, nie było to aż tak dawno, MQA to był miły dodatek dodany w ramach opłaty, może jeszcze przyjdzie skorzystać z Tidala w przyszłości (o ile jeszcze będzie) jako dodatkowe źródło bo nie wszystkie płyty słucham w całości, jest pare takich które są z jednym hitem, wiec nie warto mi kupować tej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...