Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 1000 zł


Recommended Posts

Witam:)

Potrzebuję pomocy przy zakupie słuchawek bezprzewodowych. Na chwilę obecną korzystam z "xx.y bluewave 20". Niestety są one nie wygodne, ledwo mieszczą się na głowie i jakoś wykonania jest słaba. Chciałem zrobić sobie dobrze i zakupiłem "sennheiser cx 6.00bt", lecz był to błąd. Wykonanie jest ok, szybkość łączenia z urządzeniem rewelacyjna tylko, że grają słabo - brak basu.

Słuchawek będę używał do słuchania rapu i podczas oglądania filmów. Proszę o pomoc, nie chcę znowu nieudanego zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujesz słuchawek dokanałowych czy nasznych? 

Jeśli chodzi o dokanałówki, to polecam zupełną nowość od MEE Audio - EB1, to ostatnio moje ulubione słuchawki. Mają dedykowaną aplikację do dostosowywania brzmienia do własnych preferencji (w ramach apki możesz wykonać test słuchu, który przygotuje początkową krzywą). Ja korzystam ze słuchawek bez zmian wprowadzanych za pomocą aplikacji a i tak spisują mi się świetnie. Mają fajny, mięsisty, ale też nieprzesadzony bas, świetną scenę, ale to rozmieszczenie źródeł i scena są największym plusem tego modelu. Warto sprawdzić.

Jeśli chodzi o modele nauszne, tutaj myślałabym o AKG Y45BT lub MEE Audio Matrix3 - ich test z dokładnym opisem brzmienia znajdziesz tutaj https://rms.pl/testy/sluchawki-i-odtwarzacze-przenosne/2782-mee-audio-matrix3-vs-akg-y45bt-sluchawki-bluetooth-do-domu-i-do-miasta-test-recenzja-opinie

Monika

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...