Skocz do zawartości

CXA60 + transporter CD


Bombalina

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym w tym poście rozwiązać dylemat czy warto kupić transporter  CAMBRIDGE AUDIO CXC do wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA60 kiedy używam jako transportera CD mój odtwarzacz Pioneer PD-30.

Pytam dlatego że krążą opinie w sieci że ów CXC idealnie zgrywa się z CXA60 i jakość dźwięku jest lepsza niż z innych źródeł podłączonych cyfrowo.

Pacząc z punktu widzenia technicznego nie powinno być żadnej różnicy kiedy korzystamy z cyfrowego przesyłania dźwięku ale jak wiadomo w świecie audio wszystko jest możliwe.  

 

Moje pytanie czy ktoś porównywał lub robił testy z podłączeniem różnych śródeł cyfrowych CD z CXC podłączając do wzmacniacza CXA60.

Czy rzeczywiście jest różnica w jakości dźwięku a może to przyrost formy nad treścią.

 

Edytowano przez Bombalina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, S4Home napisał:

CXC jest po prostu bardzo czystym transportem. Nie czyta nawet MP3. Jego szumy są niewielkie. A odczyt zegara dokładny.

Nie zmienia to jednak faktu że skoro wykorzystujesz PD30 jako transport to nie zmienił bym go.

Mi też się nie uśmiecha wymieniać PD30 który spełnia swoja rolę bardzo dobrze.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...