Skocz do zawartości

Krytyka czy już hejt?


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

Cześć,

jak zapewne zauważyliście, z forum zniknęły dwa tematy, w których główną gwiazdą stał się Pylon Audio. Nie dlatego, że testowaliśmy kolumny tej marki, ale dlatego, że jeden z Was za cel obrał sobie ich kompleksową dyskredytację. Czym innym jest wyrażenie swojego niezadowolenia, czym innym planowe działanie, w tym wypadku konsekwentna krytyka z nieznanych powodów. Osoba ta zostaje aktualnie zawieszona w prawach forumowicza.

I jeszcze jedna uwaga - jeśli przedstawiciel branży pisze na forum AUDIO, że testy czyta dla śmiechu, to wydaje mi się, że niekoniecznie rozumie, czym jest etyczne zachowanie względem osób, które forum prowadzą i które od wielu lat sprzęt testują. Prosimy o powstrzymanie się od takich uwag, nie będziemy bowiem przychylnie patrzeć na osoby, które podważają (mniej lub bardziej bezpośrednio) nasze dobre imię.

Pozdrawiamy
Redakcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Bardzo szybka reakcja. Dokładnie, każdy ma przecież prawo wyrazić własne zdanie na temat danego produktu , przecież nie musi się nam wszystko podobać, ale już oczernianie firmy w praktycznie każdym poście to już przesada. Zwykły hejt.

Pozdrawiam.

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka reakcja , sam po przesłuchania (2 krotnym by dać szansę) pylon sapphirów stwierdziłem ,że nie mój gust ale ,żeby tak oczerniać ...

Takie działanie to albo trolling opłacony przez bliską konkurencję ,albo płacz osoby której odmówiono reklamacji / zwrotu towaru po tym jak coś tam nabył co go nie usatysfakcjonowało ;) 

Zresztą tam chyba były jeszcze 1-2 konta założone do podobnego celu = wiadomo dlaczego :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę udziału w dyskusji tylko czytam, ale coraz bardziej mi się tu podoba . Na innym forum pojawiały się takie opinie, a to że zwrotnica na gluta, a że głośniki na klej. Zwykle następowała kontra obrońców pylona i nie tylko. To chyba chodzi o ożywienie tematu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...