Skocz do zawartości

nowy plus słuchawki dla seniora bezprzewodowe do tv


Recommended Posts

Hej

Jestem nowy na forum i chciałem podziękować moderatorowi za dodanie mnie do grupy. Chciałem także pozdrowić wszystkich uczestników  tego forum.

Mam prośbe o rekomendacje słuchawek bezprzewodowych dla seniora czyli dla mojego ojca który ma 75 lat i problemy ze słuchem. 

Ma on telewizor ktory nie ma wejścia słuchawkowego ale ma wyjście digital optical audio. Dokupiłem konwerter dac fiio aby uzyskać sygnał analogowy i jako wzmocnienie stosuje stary amplituner radmor. Ze słuchawkami przewodowymi wszystko działa ok. Chciałem kupić słuchawki bezprzewodowe i tutaj się już gubię bo na tym się nie znam. Ktoś mi powiedział że lepiej kupować słuchawki bezprzewodowe które łączą się z nadajnikiem falami radiowymi a nie podczerwonymi. Fale na podczerwień z tego co powiedzial znajomy mogą być zakłócane jeśli jakiś przedmiot stanie na drodze miedzy słuchawkami a nadajnikiem ( czytanie gazety, książki ) a przy radiowych falach tego nie ma. To nie muszą być słuchawki precyzyjne itd. Mój tata ma niedosłuch więc dla niego niuanse w jakości dźwięku nie mają znaczenia. On po prostu chce ogladać telewizję i mieć dźwięk ze słuchawek bezprzewodowych. Chodzi również o to żeby słuchawki nie upinały za bardzo głowy po dluższym , kilkugodzinnym ogladaniu telewizji. Czy mozecie zaproponować jakieś modele dostepne w mediamarkcie lub rtv agd w platanie ? Budżet do 300-400 złotych. Jestem z Zabrza woj Śląskie . Chodzi mi o słuchawki nowe. Pokój w ktorym moj tata oglada telewizje jest dość duży. Odległość między telewizorem a oglądającym to ok 5 metrów . Prośba o pomoc. 

 

Edytowano przez WhiteJack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...