Skocz do zawartości

Sluchawki z BT 500 -700 zł


Recommended Posts

Witam 

Szukam słuchawek z Bluetooth najlepiej nausznych żeby nie były zbyt duże. Głównie do słuchania muzyki elektronicznej , klubowej,  disco ,rock...  z fajnym  niskim basem.

Budżet do 700 zł 

Zależy mi też na odsłuchu po kablu i prowadzeniu rozmów telefonicznych. Czasami będą służyły też do biegania czyli muszą dobrze się trzymać na głowie.

Wielkie dzięki za wszelkie info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Audio Technica ATH SR5BT. Są to słuchawki, które charakteryzują się wysoką szczegółowością jak na tę kategorię cenową. Dodatkowo nie mają najmniejszych problemów z łącznością i są bardzo dobrze wykonane. Mogą spokojnie służyć również jako słuchawki do biegania. Mamy zwarty bas, który jest dobrze kontrolowany.

Alternatywą mogą być ATH ANC700BT, które posiadają aktywną redukcję szumów przydającą się podczas słuchania muzyki w mieście. Słuchawki są nieco cichsze niż SR5BT ale dzięki Noise Canceling możemy słuchać muzyki ciszej chroniąc swoje uszy przed nadmiernym hałasem. Brzmienie jest ocieplone i bardzo wypełnione.

Pozdrawiam
Szymon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.10.2018 o 11:41, Q21 napisał:

Witam,

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Audio Technica ATH SR5BT. Są to słuchawki, które charakteryzują się wysoką szczegółowością jak na tę kategorię cenową. Dodatkowo nie mają najmniejszych problemów z łącznością i są bardzo dobrze wykonane. Mogą spokojnie służyć również jako słuchawki do biegania. Mamy zwarty bas, który jest dobrze kontrolowany.

Alternatywą mogą być ATH ANC700BT, które posiadają aktywną redukcję szumów przydającą się podczas słuchania muzyki w mieście. Słuchawki są nieco cichsze niż SR5BT ale dzięki Noise Canceling możemy słuchać muzyki ciszej chroniąc swoje uszy przed nadmiernym hałasem. Brzmienie jest ocieplone i bardzo wypełnione.

Pozdrawiam
Szymon

Witam 

Właśnie miałem okazję odsłuchać ATH SR5BT i jak dla mnie to troszkę zbyt ciche i mało basów ?

Może jakaś inna ciekawa propozycja ? 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam Harman-Kardon BT, więc mogę coś o nich powiedzieć. Co prawda nie porównywałem ich z niczym innym, ale od początku zrobiły na mnie wrażenie. Dobrze wykonane, bardzo wygodne, fajnie wyglądają (jak dla mnie), no i przede wszystkim jakość dźwięku naprawdę dobra (mimo, że kabel wydaje się podejrzanie cieniutki). Mają wszystko, co takie słuchawki mieć powinny, więc powinieneś być zadowolony (widzę, że muzyki słuchamy podobnej). Jedyny problem, że już ich nie produkują, więc trzeba szukać na rynku wtórnym. Ja wyhaczyłem jakieś pół roku temu na znanym portalu aukcyjnym za 400 zł (około 50% ceny nowych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...