Skocz do zawartości

Zabezpieczenie Hi Fi przed dzieckiem


Celdur

Recommended Posts

6 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Kwestia wychowania, na prawdę idzie nauczyć dziecko co wolno a czego nie. Ale trzeba być konsekwentnym. 

 

Oj chyba naczytałeś się książek o wychowaniu dzieci.Teoria swoje a praktyka swoje....nowy78 dobrze to ujął,takie maluchy roczne czy półtora a nawe dwulatki z ich temperamentem trudno upilnować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu żarcik, ale po zastanowieniu to czasem należałoby zapytać jak chronić dziecko przed sprzętem, a nie sprzęt przed dzieckiem. Mamy wspomniane już lampy, gorące i "elektryczne", kolumny - konstrukcje smukłe, wysokie i dość ciężkie, a do tego plątanina kabli (mój synek bardzo je lubi :/ , podobno po mnie :)). Wychodzi na to, że najlepiej po prostu dobrze pilnować dziecko. Po prostu... to jednak nie jest dobre słowo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2018 o 17:14, S4Home napisał:

Dziecko to rozumie odwrotnie. 

Nie rób!! Robi. Nie tykaj!! Tyka. Jedz ten obiad!! Nie je, mimo że głodne. 

No takie są. :P

Heh

Niestety ale u mnie tak jest tylko ze zdwojoną siła?(2dzieci)

Dnia 11.10.2018 o 13:50, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Kwestia wychowania, na prawdę idzie nauczyć dziecko co wolno a czego nie. Ale trzeba być konsekwentnym. 

 

Niekoniecznie a szczególnie jeśli chodzi o te najmniejsze które nazywam niereformowalne?

Przykład z życia. 

Córcia 1,5r mimo grożenia paluszkiem że nie wolno wchodzić na krzesełko i potem na biurko pewnego razu dopięła swego. Skończyło się upadkiem i złamana ręka! Jak myślicie co pierwsze zrobiła po powrocie ze szpitala?... Znowu zaczęła wchodzić na biurko ale z gipsem jej to ciężko wychodziło ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...