Skocz do zawartości

Przejściówka do iPhona(lightning-jack)


Recommended Posts

Witam

Czy wymieniona w temacie przejściówka(oryginalna) obniży w jakiś sposób jakość dźwięku? 

Również interesuje mnie przejściówka lightning usb(wejście), żeby podłączyć DragonFly(Black albo Red, jeszcze nie zdecydowałem). Przez tą przejściówkę nie będzie żadnych strat? 

Dodatkowo chciałem zapytać o słuchawki ATH-M50X - iPhone Xs uciągnie je bez większych problemów(z DACiem lub bez jeśli będzie to miało znaczenie)? 

Z góry dzięki i pozdrawiam 

Ref

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zgłębiłem się trochę w ten temat, generalnie nadaje się każda z certyfikatem MFI, ale nie będę ryzykował i kupię od Apple, szczególnie, że chyba nie ma zbyt dużo tego typu przejściówki oprócz jabłka właśnie.
Głównie chciałem zapytać czy taka przejściówka obniży jakość dźwięku. I czy iPhone uciągnie słuchawki w stylu ATH-M50X(z DragonFly i bez, ale załóżmy, że zaopatrzę się w niego od razu po zakupie słuchawek). Jeśli będzie mu brakowało mocy to zastanowię się nad dokanałowymi np Aune E1.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Cześć, ta przejściówka do podłączenia DragonFly nie ogranicza jakości. Natomiast ta przejściówka z lightning na jacka, to owszem, jest tam co najmniej DAC, nie wiem czy jest tam wzmacniacz, jednak moim zdaniem z tej przejściówki jest wyraźnie gorzej. Porównuje na Iphone 5s z jacka i przez tą przejściówkę i moim z daniem bezpośrednio z 5s to dźwięk jest bardziej detaliczny, bardziej otwarty, jest z lepszą dynamiką. Być może wynika to z tego, że w tej przejściówce brakuje wzmacniacza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...