Skocz do zawartości

Jamo s809


Tomasz Działak

Recommended Posts

One się do muzyki nie nadają. W kinie są całkiem spoko pod warunkiem zakupu innego suba niż ten od kompletu.

No wygląda nie ukrywam są ładne.

Inne alternatywy to set oparty o melodika bl40mkIII lub magnat shadow 207. Oba te zestawy grają gęściej, mocniej. Moim zdaniem Yamaha 683 warta jest deczko lepszych kolumn.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo S 809 maja nawet trochę poniżej 6 omów, natomiast nie ma to żadnego znaczenia dla Twojego amplitunera. Pod względem współpracy będzie ok. Natomiast są to kokumny dedykowane raczej do kina domowego. Jeśli system budzie służył przede wszystkim do oglądania filmów, to jak najbardziej polecam ten zestaw, tym bardziej że jest atrakcyjny wizualnie. Jeśli natomiast będziesz chciał także słuchać muzyki, musisz się liczyć z pewnymi kompromisami.

Alternatyw jest bardzo dużo, ale w danym przedziale cenowym na pewno nie znajdziemy kolumn o podobnym wyglądzie.

Zapraszam na odsłuchy i wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Magnaty 207 też na początku brałem pod uwagę. Myślicie że będą dobrze się spisywać z rx- v683. Wiem że w rzeczywistości mają 

koło 4 ohm. Amplituner ma 8 ewentualnie można przełączyć na 6 ohm wtedy fronty mogą mieć 4 ohm a reszta 6. Słuchałem tych magnatów i rzeczywiście na muzyce 

zupełnie inna bajka od Jamo s809. Tylko czy ta impedancja "podpasuje" do mojej Yamahy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...