Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KruQ

Głośnik bluetooth Bang&Olufsen Beoplay S3, warto ! Kraków

Recommended Posts

Witam serdecznie,

posiadam na sprzedaż nowy głośnik renomowanej marki Bang & Olufsen Beoplay S3 w kolorze czarnym.
Cena sklepowa waha się w granicach 1000-1500zł!

Zakupiłem 2 takie, jednak  w zupełności wystarczy mi zaskakująco dobra moc jednego głośnika.

Głośnik posiada w sobie 2 wbudowane wzmacniacze klasy D po 35W, co daje łączną moc 70w. , Wyposażony  jest w dwa głośniki -  nisko, oraz wysokotonowy. W efekcie gra naprawdę rewelacyjnie, niezwykle czysto i ma niewiarygodnie dla takich wymiarów mocne dolne pasmo. Naprawdę skutecznie nagłaśnia nawet bardzo duże pomieszczenie. Możliwość odtwarzania po kablu lub poprzez bluetooth.

Gwarantuje, że gra lepiej od tak dobrych głośników jak DOSS Xl,  Dockin D. Porównywałem ten model także z najdroższymi modelami od JBL i to jest jakościowa miazga.

Głośnik przez ok. 10 miesięcy  leżał nowy, nieużywany w pudełku, przez ostatni miesiąc 4 razy użyła go moja siostra.

Serdecznie polecam, możliwość wysyłki lub  odbioru osobistego w Krakowie lub Busku - Zdrój.

Cena: 650zł, do względnej negocjacji.

Nie odpowiadam na odpowiedzi  typu daję 400 i biorę, głośnik jest naprawdę świetny i za tyle pieniędzy wolę go sobie zostawić do stereo.

Pozdrawiam 

Link do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/bang-olufsen-b-o-beoplay-s3-czarny-glosnik-bluetooth-jbl-dockin-doss-CID99-IDqHnml.html

Kontakt:

Tel. 660-574-924

Mail: kruq92@gmail.com

91NMu+wr8IL._SX425_.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować