Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe do 1000zł para/używane do ONKYO TX-SV525R około 25m^2


Gość

Recommended Posts

1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt ?

Do 1000 złotych

 

2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany ?

Używany

 

3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy ?

Stereo

 

4) Jaki jest sprzęt towarzyszący ?

Amplituner ONKYO TX-SV525R

 

5) Jaka jest powierzchnia pokoju?

Około 25m^2

6) Jakiej muzyki słuchamy ?

głównie muzyka rap , elaktroniczna , disco

 

7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw?

Jednorazowy

 

8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony ?

tp-link bluetooth music receiver Ha 100 i komputer.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam serdecznie , posiadam ONKYO TX-SV525R i potrzebuję do niego głośników podłogowych stereo. Lubię niskie tony - nie nawalanka tylko czysty ,dynamiczny bez buczenia dźwięk. Jestem zielony w temacie głośników i sprzętu więc po proszę o informacje jakie głośniki warto kupić żeby wykorzystać onkyo na 100% i żeby nic się nie spaliło. Posiadam więżę technics sh-eh750 i podoba mi się jakość dźwięku lecz jak kupiłem to dopiero w domu się dowiedziałem że chyba końcówka mocy padła bo nie działa mi jedno wejście z tyłu. Muzykę na obecnym sprzęcie słucham przez tp-link bluetooth music receiver Ha 100 i komputer. Kable posiadam ProCab LS25/1 - kabel głośnikowy 2x2,5mm2. Chciałbym wycisnąć z onkyo 100% - oczywiście jeżeli można.

 

Głośniki które mnie zainteresowały ceną :

 

- acoustic energy aegis evo 3 – impedancja znamionowa 4 OHM

- acouistic energy 120

- wharfedale diamond 9.5 - impedancja znamionowa 6 OHM

- b&w DM603s2

- acoustic energy aegis 2

- mission M74

- jbl E80

- sony SS-F4000P

- sony SS-MF450H

- JBL Balboa 30 150W RMS 3-drożne

 

z tego co kojarzę onkyo mam 8 OHM więc głośniki poniżej nie wchodzą w grę. tx-sv525grog.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , mało tego na rynku i cena trochę większa niż planowałem wydać lecz jestem ją w stanie zaakceptować , poczekam aż inni bywalcy zapodadzą swój typ , a jak nie to wezmę te klipsch F2 , lub zaszaleję i wezmę Klipsch Synergy F3. Dzięki za zainteresowanie

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Tylko do kina!

Dlatego polecałem Klipsch F2, które wyciągnął z niego co się da.

Nie ma za co

Piotrek

Ok to dziękuję za twoją pomoc Piotrek , pomyśle co mam zrobić , muszę poszukać innego forum gdzie jest więcej chętnych na odpowiedź , i wtedy pomyśle czy lepiej bawić się z tym Onkyo czy złożyć sprzęt do 4 koła , dowiem się gdzie indziej . Piotrek dziękuję ci , pozdrawiam i temat do zamknięcia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...