Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT 770 PRO 32 czy 80 Ohm


Recommended Posts

Witam
W innym temacie myślałem nad słuchawkami ATH-M50X, ale chyba jednak zdecyduję się na BD. Pytanie na którą wersję?

Od razu odpada wersja 250 Ohm - słuchawki będą użytkowane przez większość czasu na smartfonie. Zostają wersje 32 i 80.
Smartfon to iPhone Xs, myślicie, że da radę w jakimś przyzwoitym stopniu uciągnąć wersję 80 Ohm? 
Niedługo później kupię DragonFly'a - wersję Black lub Red(jeszcze nie zdecydowałem, ale skłaniam się ku Red)

Muzyki słucham dość cicho, nie przekraczając 50% na Sennheiserach CX 3.00 

@edit: Przy okazji spytam: zmiana kabli - ktoś się tym zajmuje lub zna kogoś takiego we Wrocławiu? Wersja 80 Ohm ma aż 3m, to zdecydowanie za dużo, a nie chcę sam się tym zajmować, bo moje doświadczenie w tym zakresie wynosi równe 0.
 

Edytowano przez Shauddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podłączenia do iPhone Xs lepiej użyć wersję 32 ohm. Przy dragonFly`ach nie powinno być problemu przy wersji 80 ohm, jeśli słuchasz dość cicho. Warto jednak abys sam posłuchał tych słuchawek ze sprzętem z którym ma to grać. Góra pasma nie wszystkim będzie odpowiadać z Beyerdynamic DT 770 PRO. A te słuchawki mają długi kabel bo nie są przewidywane do użycia z smartphonami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 ohm przede wszystkim kuszą mnie mocniejszym basem i wygodniejszymi padami, wersja 32 w sukie tylko krótszym kablem. W ostateczności sam zmienię kabel, jeśli nie znajdę nikogo, kto się tym zajmuje. 

W każdym razie - kupię DACa i porozglądam się za jakimś sklepem we Wrocławiu, który ma w ofercie któryś(lub oba) model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najpierw kup te DT 770 i wtedy się przekonasz czy potrzebujesz  mobilnego DAC-a, a jeśli tak to posłuchaj kilku innych i wtedy będziesz wiedział jaki. Zawsze może się okazać ze wolisz  słuchać bezpośrednio z telefonu lub przydał by się jakiś DAC podłączony bezprzewodowo do iP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...