Skocz do zawartości

Kable głośnikowe Atlas Hyper


Recommended Posts

Nie wierz za bardzo zachwalankom AV. Kilka numerów nazad podniecali się nad IC Tara Labs Prism za 125 zł. Pożyczyłem, sprawdziłem i stwierdziłem, że ten drut jest z gatunku placebo. Czyli nie pomaga i nie szkodzi. I w końcówce zwróciłem toto do salonu audio i zakupiłem coś bardziej innego i egzotycznego. I tu usłyszałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecilbym bardzo dobry kabelek audioquesta type 8 w wesji bi-wire. Z drugiej reki do dostania za calkiem przyzwoite pieniadze. Jak zobaczysz gdzies z oryginalnymi wtykami to dopiero miodzio dla uszu.Ten kabelek ma wszystko bas i dynamike...W testowanych przeze mnie kabli w przedziale do 200zl za metr nie mial konkurencji.Oczywiscie to subiektywne odczucia i ponadto z moja elektronika.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zn21

Moja dobra rada. Nie szukaj jakichkolwiek faworytów kabelkowych poprzez internet sugerując sie tylko i wyłącznie opiniami internautów. Możesz srodze sie zawieść, pomimo iż duża część "fachowców" po audio uważa, że kwestia kabli to czarnoksięstwo nie warte zachodu. Z własnego doświadczenia wiem, że każdy kabel daje całkowicie inny dźwięk systemu. Zresztą niedawno założyłem ciekawy wątek na tym forum dotyczący średnicy kabli głośnikowych. Poczytaj. Jest tam bardzo dużo spostrzeżeń dotyczących tej kwestii zarówno pod kątem właśnie średnicy jak i poszczególnych marek. Dopasować kable do każdego systemu to niestety wielka loteria.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
właśnie testuje atlas hyper 2.0 i moim zdaniem jest lepszy od chord odyssey 2 który ciut u mnie za mocno doświetla średnicę
hyper jest ciut ciemniejszy mniej otwarty ale bardziej muzykalny, oba bardzo deteliczne i moim zdaniem lepsze od type8
mają więcej detali i finezji w kulturze brzmienia, type8 bardzo pręży muskuły na basie i mocniej ingeruje w wyższą średnicę co przy jasnych systemach
jest ok , będę niedługo testował hyper 3 który jest mocniejszy na basie od 2 i ciut bardziej ciemniejszy przez to,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...