Skocz do zawartości

Pierwsze stereo


Kacperrr

Recommended Posts

To zależy., głównie od tego co masz w komputerze i jaki miałby to być DAC. W większości przypadków warto. Bywa jednak że nawet jeśli jest dobry układ na płycie głównej, a na niej nie spieprzono aplikacji tego układu i niema problemów z zasilaniem tego układu, to najtańszy DAC niewiele zmieni. Dlatego dobrze jest samemu próbować. Na takie pytania niema jednoznacznej odpowiedzi. Ten mały wzmacniacz który Ci się nie podobał nie generuje takich problemów :) , bo on z zasady przyjmuje głównie rożne rodzaje sygnału cyfrowego, a wejście analogowe ma na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przykład chyba jednego z najtańszych urządzeń tego typu. Ja go nie słyszałem. Za to kilka osób na forum mp3store je zamówiło. Najniższa cena zapewne odpowiada ich jakości, co nie znaczy ze musi być źle. Są też i droższe takie wynalazki. Myślę jednak ze bardziej warto kupić coś takiego i podłączyć kablami za 20 zł niż, wydać podobną sumę za same kable do podłączenia pod kiepską kartę dźwiękową z płyty głównej komputera.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program AIDA64 pokazal ze mam:

Intel Kaby Lake HDMI @ Intel Sunrise Point PCH - High Definition Audio Controller [D-1]

Realtek ALC887 @ Intel Sunrise Point PCH - High Definition Audio Controller [D-1

Typ procesora    QuadCore Intel Core i5-7400, 3400 MHz (34 x 100)

Płyta glowna Asus H110M-K  (2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR4 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej    Intel Sunrise Point H110, Intel Kaby Lake-S

Czarna magia dla mnie.

Edytowano przez Kacperrr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...