Skocz do zawartości

Płyty roku 2018.


Pboczek

Recommended Posts

Rok 2018 pomału zbliża się do końca, dobry czas na podsumowania muzyczne.

Czy w tym roku zostały wydane się jakieś płyty, które są warte uwagi i polecenia? Słuchaliście czegoś nowego przez dłuższy czas?

Jeżeli macie typy, proponuję wkleić okładki z jakimś opisem, zobaczymy co się pojawi.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bida z nową muzyką i dobre już było, ale może coś nadaje się jednak do posłuchania, tyle się tego wydaje.

Ja mogę na początek wskazać np.: Kamasi Washington, "Heaven and Earth", Label: Young Turks, 2018.

Muzyka klasyfikowana jako contemporary jazz. Artysta po raz trzeci zabrał mnie w podróż w której dobrze się czuję.

KW.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja zwykle też przeglądam w piątki premiery w Tidalu, ale przesłuchuje sporadycznie i z reguły to co znam. Jest tego tak dużo, że nie mam czasu próbować wszystkich egzotycznych nazw i tytułów.

Natomiast po koniec roku kiedy pojawiają się rozliczne podsumowania i rankingi, staram się odsłuchać typy różnych redaktorów muzycznych. Zawsze tak znajduję coś nowego dla siebie.

Myślę że płyty roku 2018 to także rozczarowania. Znane marki które obniżyły loty.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo miły żeński popik. Wydaje mi się że poprzednie płyty miały więcej ikry ale mimo wszystko dobrze mi się tego słucha.

Sądzę że polecanie muzyki to nie łatwy temat, bo gusta mamy różne. Chyba najlepiej jest rekomendować płytę wskazując na konkretny utwór. Wtedy kto chce sprawdzić zapuszcza i albo mu podchodzi i słucha dalej albo dziękuje.

Polecam utwór nr 8. "Pearly Gates". 

U.S. Girls In a Poem Unlimited

Przechwytywanie.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...