Skocz do zawartości

Pomocy! Padł blu-ray BDP160


DEMOLKA

Recommended Posts

Witam

Padł blu-ray Pioneer bdp160!

Sprawa wyglądała tak że podczas oglądania filmu dvd na tv wyskoczył komunikat o braku sygnału,szybki ogląd sprzętów i się okazało że czas wyświetlany na bluray się zatrzymał a sam odtwarzacz nie reagował na pilota,brak reakcji  przyciskow na froncie! Jest w tym modelu opcja resetu(taki mały otworek na szpilkę) ale na nią też blu-ray nie reagował! Jedyne co mogłem zrobić to wyjąć wtyczkę z gniazdka ale po tym zabiegu blu-ray umarl-nie włącza się☹️ Ma ktoś pomysł co to może być? Jak z naprawą takich odtwarzaczy-oplaca się? Dodam że mam go 5l a przebieg ma znikomy bo raptem 20-30 filmów i szkoda mi go?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdziłem i o ile dobrze to nie jest to wina zasilania bo na płytce zasilającej na jej wyjściu jest opisane +12V i prawie tyle pokazuje multimetr(11,86V), a na płytce od włącznika power ok 4V ze spadkiem przy próbie włączenia lub jego przytrzymania.Jak by to była kwestia 100-150pln to bym się zdecydował jak więcej to raczej nie tym bardziej że mam jeszcze jeden blu-ray  Lg 660. Tu chyba raczej soft padł,ciekawe tylko czy jakiś serwis jest wstanie coś wgrać,tym bardziej u mnie w mieścinie.Jak nic nie wskuram to podmienienie tylko LG na Pioneera na froncie i będzie git?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...