Skocz do zawartości

Jaki Wzmaczniacz


Lukasz M

Recommended Posts

Rozumiem, że szukasz dobrego wzmacniacza stereo, który będzie pracował jako końcówka mocy w trybie wielokanałowym? 

Mam dwie propozycje - Audiolab 8300A i Cyrus One. Audiolab oferuje brzmienie szybkie, analityczne, bardzo swobodne. To świetne połączenie z kolumnami Kef.  Cyrus jest bardziej rockowy, wyraźniej eksponuje skrajne pasma trochę kosztem spójności, plastyki i dokładności.

Zapraszam na odsłuchy, wypożyczenia oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukasz M napisał:

Ja zastanawiałem się nad Yamaha as-501, as 801 lub marantz 8003, co sądzicie o tych wzmaczniaczach?

Ale przecież podane przez Ciebie wzmacniacze Yamaha czy Marantz nie mają wejścia na końcówkę mocy. Najlepszym dla Ciebie rozwiązaniam jest zakup dobrego wzmacniacza stereofonicznego, który będzie miał opcję wejścia na końcówkę mocy. Wtedy głośnik centralny i kolumny efektowe są podłączone do amplitunera kina domowego, natomiast kolumny przednie do wzmacniacza. W momencie jak wykorzystujesz kino domowe i dźwięk przestrzenny, kolumny przednie są zasilane ze wzmacniacza, pozostałe z amplitunera Yamaha. Całością steruje amplituner, a wzmacniacz jest wykorzystywany tylko jako końcówka mocy. Natomiast jeśli słuchasz muzyki w trybie stereofonicznym tylko na dwóch kanałach, pracuje tylko wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdybyś odniósł się najpierw do poniższego, a wtedy będziesz mógł liczyć na pomoc ze strony forumowiczów?

Dyskusja zaczęła się rozwijać, a nikt nie wie jakiej muzyki słuchasz, na co zwracasz uwagę apropos dźwięku...

 

Edytowano przez Pędrak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...