Skocz do zawartości

RoRo ma 10 000 postów na koncie! +1 :)


Redakcja AUDIO

Recommended Posts

Dnia 23.10.2018 o 13:16, audiowit napisał:

Zabiegany ostatnio jestem.

Gratulacje Romek! i Sto lat jeszcze kopania po dupach forumowych troli ;). 

Witek.

Dobrze wiesz, że wolałbym nie mieć nic do roboty niż męczyć się z trollami i spamem na naszym Forum oraz dyscyplinowaniem niektórych użytkowników ?

Dziękuję wszystkim za życzenia ? Trochę (prawie jedenaście)  lat się na to złożyło, tym bardziej że staram się nie pisać jednozdaniowych postów lub OT (jak wiadomo niektórzy "sprinterzy" się w tym specjalizują i w błyskawicznym tempie nabijają licznik, a treść ich postów jest dość mizerna) i jakoś z ortografią się dogaduję.

No ale dość już tego samochwalstwa ?, roboty jak zwykle dużo (o czym chyba najlepiej wie po sobie Redakcja-czyli Ola).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Napisałem co myślę, byłem kiedyś, potem mnie nie było,bo byłem na innym forum i forach, teraz znów jestem, nawalił  mi kiedyś telefon, padła  płyta główna  i nie pamiętałem loginu na fora,teraz się nie wylogowuje 

Żeby było jasne, nie atakuje Rora, napisałem jak było, teraz jest ok ? ogólnie jest tu fajnie, w porównaniu do innego fora  i administratorów,  gdzie gdzie siedzi zgnilizna, sa tu z tego co widziałem,  trzy osoby na tych samych nickach, sa to osoby obrzydliwe z serca i charakteru, przez gardło  ich nicki  nie mogą  mi przejść,  jak diabłu  wypowiedzenie zdrowaś Maryja 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...