Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Gołąb....

10 minut temu, Gołąb napisał:

No ja polutowałem, ale czy ma to jakiś wpływ??? 

...takich pytań na forum audio nie zadawaj bo otrzymasz odpowiedzi skrajnie różne: 

• Tak, ma wpływ, jak wszystkie elementy nawet najminiejsze
  • Nie, bo wszystko prócz głośników gra jednako, niepotrzebnie się męczyłeś
Edytowano przez wpszoniak

46 minut temu, Fafniak napisał:

@Gołąb - mozesz napisać ?

Premium N5. Kupowałem w Łodzi na Piotrkowskiej.. Natomiast ten biały Sky N5 w Best Audio na Traugutta 

mmmm.PNG

Edytowano przez Gołąb

No właśnie , a ja będę potrzebował kątowego , najwyżej kupię zwykły do pc/tv 8-15zł ;) Kabel swym łukiem dodaje mi z 5cm głębokości , a wzmak sam z siebie ma koło 52

27 minut temu, Kubakk napisał:

No właśnie , a ja będę potrzebował kątowego , najwyżej kupię zwykły do pc/tv 8-15zł

58 minut temu, Kubakk napisał:

Są jakieś "lepsze" kable zasilające kątowe (w dół , w bok) ?

A co ty na to? 

539269155_furutech2.JPG.8253bb951ed82f674f9338911a6724f8.JPG

655639356_furutech1.JPG.622489debc9612c65ef43191d2709bad.JPG

• Thanks 1

Podpięcie kabli jest mocno skomplikowane ? Będę w przyszłym roku myślał o czymś takim może w takim razie ;) 

Czy tak jak z gniazdkiem / załącznikiem światła prosto się wkręca tam ?

Zrobiłem się trochę blaty jak wszedłem na stronę FURUTECH, ile te rzeczy mogą kosztować..

Z listwami to się zgodzę, rzeczywiście mogą odwalać kupę dobrej roboty chroniąc przed np. udarami prądowymi itp. z sieci.. A co w takim razie ze starymi przegrzanymi aluminiakami w ścianie??. skręconymi kombinerami.. 

Edytowano przez Gołąb

Panie Tomku, gdyby niklowany mosiądz chciał "grać" jak miedziany pokryty rodem Furutech to byłoby wspaniale. Ale skoro się umiejscowiłem w wygodnym fotelu razem z "niesłyszącymi" to napiszę tak: nie znam wtyków jakie przedstawiłeś, więc nie będę dopuszczał się przypuszczeń, że kiepsko grają skoro przeca nie "grają"!

1 minutę temu, Gołąb napisał:

no te twoje tomek4446 trochę gorzej wyglądają.. 

Oj zaraz gorzej , za różnicę cenową między nimi a Furutechem / marża producenta , transport z Japonii, cło , marża dystrybutora , marża sklepu , koszty reklamy - to musi kosztować /, możesz zamówić dowolny napis / najlepiej audiofilski/ na tych dwóch wtykach i jeszcze Ci sporo zostanie :) 

A propos , byłem wczoraj w Best Audio po właśnie kable sieciowe , jak Ci się podobał dojazd do sklepu ? :) 

No nie no jest całkiem spoko haaa. Jak się zagapisz idąc pieszo to tylko izba przyjęć w szp. Pirogowie Cię ratuje z połamanymi piszczelami, jak bryką to mechanik i naprawa zawieszenia, no chyba ze jeszcze wiedziesz do dziury to blacharka.. 

kable i wtyki to tylko dla elektryków.. 

19 minut temu, MobyDick napisał:

Ja bym się skupiał na tym jak graja kolumny :) , kable i wtyczki powinny sobie milczeć.

Oczywiście masz rację, jeno problem w tym, że zanim sygnał elektryczny uruchomi membrany to parę wtyczek zalicza, ale co tam....  Masz rację, wtyczki trza albo ominąć albo skoro już muszą być to najtańsze, bo te Furutecha to drogie niczym głośniki, a nawet całe zestawy audio razem z wtyczkami, odtwarzaczem, wzmacniaczem, korektorem i głośnikami (kabli nie wliczę, bo za 1.50 zł). Tak masz rację, głośniki są najważniejsze! A przynajmniej dla mnie od kiedy Gould gra Bacha jak Perahia, czyli jak wmówiłem sobie , że nic nie gra różnie.

10 minut temu, karlito napisał:

duży wybór kabli i sprzętu make noise, doepfer i inne jest na https://modemmodular.com/ polecam sprawdzić

Spam , na audiostereo też ten użytkownik wszędzie spamuje tym adresem , banować !!

btw. nic ciekawego tam dla Nas

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się