Skocz do zawartości

Słuchawki BT w granicach 250 złotych


Recommended Posts

Cześć, wraz ze zmianą telefonu i pozbyciem się złącza jack, rozpocząłem poszukiwania słuchawek bezprzewodowych. Chciałbym wydać jakoś tak z 200 złotych, ale jeśli któryś z modeli do mnie przemówi, może wyciągnę z moich zaskórniaków jeszcze kilka groszy. A na co chciałbym wydać te pieniądze? 

- słuchawki na codzień, spacery, podróże autobusem

- jak najlepsze niskie, średnie tony, najczęściej do rocka (będą grały na IPhone XS, to chyba ważne) 

- czas pracy minimum 6h

- prosta budowa, klasyczna z kablem łączącym słuchawki, bez pałąków czy innych udziwnień

- funkcjonalny pilot (głośność, przełączanie piosenek)

- miłym dodatkiem byłby również magnes łączący obie słuchawki, choć przeżyję bez niego

Jakie propozycje wchodzą tutaj w grę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dołożyć trochę i kupić MEE Audio X7, prezentują naprawdę wysoką jakość dźwięku w tej klasie. W przewidzianym budżecie dobrze sprawdzą się natomiast MEE Audio X6, które grają dość basowo, czas pracy na baterii do 6,5h, oczywiście pilot i mikrofon na kablu; ja brzmienie obu modeli sprawdzałam również z iPhone, jednak niższym modelem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innym rozwiązaniem jest bezprzewodowe wyjście słuchawkowe :) . Np. takie Xiaomi adapter bluetooth działa ponad 5 godzin i można go ładować podczas pracy. Sterowanie w nim odbywa się tak jak przy podłączeniu do telefonu. Gdy jest potrzebny mikrofon, muszą go zawierać słuchawki. Zaletą jest to ze mozna do niego podpiąć dowolne słuchawki i ma rozmiary zbliżone do baterii paluszka AA.

20180126180925_65716.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...