Skocz do zawartości

Wymiana amplitunera - proszę o pomoc w doborze do głośników


gacoperz

Recommended Posts

Witam,

Do wymiany mam amplituner i chciałbym prosić o pomoc w doborze nowego.

Konfiguracja sprzętu wygląda teraz tak:

Amplituner: HK AVR 630

Głośniki przód: JBL E90

Głośniki tył: JBL E10

Głośnik centralny: JBL EC35

Sub: JBL E250P/230

TV: jakiś samsung dość nowy (na tą chwilę nie mam modelu ale uzupełnię wieczorem)

 

Chciałbym amplituner który będzie prosty z użytkowaniu i aby współpracował TV (włączał i wyłączał się po uruchomieniu TV), aby miał wifi i nie wiem co tam może być jeszcze w amplitunerach.

zgory.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór odpowiedniego modelu zależy przede wszystkim od Twoich preferencji. Jeśli w dużej mierze system będzie wykorzystywany do odsłuchu muzyki, na pewno brałbym pod uwagę amplitunery Marantz. Moim zdaniem już model SR5013 powinien Cię usatysfakcjonować i dać możliwość w przyszłości dołożenia stereofonicznej końcówki mocy. Od jutra bardzo atrakcyjny będzie model SR6013 w niższej cenie, to moim zdaniem rozwiązanie bezkompromisowe. Yamaha Aventage, szczególnie od modelu 1080 w górę to także dobra opcja, ale bardziej dedykowana do kina domowego oraz szybszych i mocniejszych gatunków muzycznych. Jeśli przede wszystkim kino domowe, to namawiam na Onkyo TX-RZ830. To mocny, bardzo energiczny dźwięk.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...