Skocz do zawartości

Testy, czy można im ufać?


Bogusław 66

Recommended Posts

hi hi hi.... Poczucie humoru Was nie omija... Ale to dobrze, że tak tu dyskusja się toczy, bo zasmucać to też nie ma co!
Pozdrawiam Was, WP

P.S. Trzeba przyznać @Kraft,  że spostrzegawczość masz na poziomie nie byle jakim! Tym razem chętnie Ci zaufam- tak to waran!
 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajca jajcami ale ja poważnie pytam - co może mieć w środku ten potworek?

Nie chce wchodzić w dyskusje o brzmieniu kabli. Nie jest mi to potrzebne, nie będę w to brnął.
Postanowiłem nie psuć sobie humoru ani nie trolować innych bo każdy ma prawo do swojej racji tym bardziej ze nie chodzi tu o ludzkie życie ani prawo nie jest łamane.

Ciekawość mnie zżera co tam siedzi, po co i ile kosztuje.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 $ za Eminence Supreme.

Grubo jak za kabel w oplocie z plastiku z termokurczliwe na końcówkach.

Ale nic, jak są chętni to dlaczego nie sprzedawać.

Pytanie z innej beczki - testuje lub dobiera ktoś z Was lub waszych znajomych meble audio pod brzmienie zestawu? Czy raczej estetyka i użyteczność?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak to mawiał mój ojciec, na jołopach świat zbudowany, miał tu na myśli klientów kupujących to co cwaniacy im wciskają.

Te pytony i jaszczurki no cóż, mnie mdli na sam widok, napradę moglibyście miec takie kable w domach? ?

Co zaś do testów to nigdy nie wiadomo czy recenzent nie dostał doli od sprzedawcy czy producenta.

Choc oczywiście artykuły o testach są użyteczne chocby w sensie zwracania uwagi na wady i zalety produktów.

BTW meble audio pod kątem brzmienia, czy to ciag dalszy tej samej taktyki? ?

Edytowano przez Dariusz Zarczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable DCCA mogą budzić obrzydzenie, a nawet wydawać się drogie, ale najwyraźniej warto się przemóc i je zastosować. Przynajmniej tak twierdzi ich producent.

"Cables can alter the sound of your audio system to an amazing extent.  A $10,000 stereo system (or home theater) can sound like a  $50,000 system when the correct cabling is utilized."

Za marnych parę tysięcy możemy dzięki nim zwielokrotnić wartość naszego systemu. Tylko głupi by nie zainwestował w taką lokatę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dariusz Zarczynski napisał:

Cóż, jak to mawiał mój ojciec, na jołopach świat zbudowany, miał tu na myśli klientów kupujących to co cwaniacy im wciskają.

A skąd takie Twoje przekonanie, że Twój ojciec ma w tym przypadku rację? Wygląd nie świadczy o wartości produktu w przypadku kabli. Może lepiej byłoby się wypowiadać tak autorytatywnie po odsłuchaniu w jakimś systemie?

17 minut temu, Kraft napisał:

 Tylko głupi by nie zainwestował w taką lokatę. 

Kraft.... Nie można liczyć na Twoją poprawę, a szkoda (ja żałuję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kable są brzydkie.
Brzydkie i obrzydliwe.
Nie będę dyskutował czy i jak grają bo mam swoje zdanie.

Nie kupił ich choćby grały kosmicznie bo wyglądają paskudnie i właśnie tak jak by ktoś chciał mnie naciągnąć. HiEnd na siłę.

W systemie za $50.000 kabel ma tez wyglądać.

Co do mebli to pytań poważnie.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co to za cienizna :)  Tylko kilka cm średnicy? - to się zdecydowanie nie nadaje do wyśmiania ;)

13 godzin temu, Smerfciamajda napisał:

Pytanie z innej beczki - testuje lub dobiera ktoś z Was lub waszych znajomych meble audio pod brzmienie zestawu? Czy raczej estetyka i użyteczność?

Przez przypadek, po zrobieniu sobie standów, zauważyłem, że to na czym stoją kolumny, a później także i sprzęt ma spore jednak znaczenie. Wg mnie najlepiej izolować drgania jak najbardziej się da. Odsyłam do wątku "Wibracje i drgania" - trochę się tam naprodukowałem ;).

Edytowano przez nowy78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...