Skocz do zawartości

Testy, czy można im ufać?


Bogusław 66

Recommended Posts

Dnia 5.12.2018 o 13:21, wpszoniak napisał:

A skąd takie Twoje przekonanie, że Twój ojciec ma w tym przypadku rację? Wygląd nie świadczy o wartości produktu w przypadku kabli. Może lepiej byłoby się wypowiadać tak autorytatywnie po odsłuchaniu w jakimś systemie?

 

Akurat w tej i paru innych ocenach miał rację. Nie no, ja rozumiem że to jakieś super hiper kable dla snobów itp.

Nawet mi przez myśl nie przeszło odsłuchiwanie tego, po co. Bo producent chce sprzedac? Bo ktoś na forum poleca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dariusz Zarczynski napisał:

Nawet mi przez myśl nie przeszło odsłuchiwanie tego, po co. Bo producent chce sprzedac? Bo ktoś na forum poleca?

Hmmmm.... A deprecjonować choć nie wiesz jaka jest audiofilska wartość kabla, to można? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.... Chodzi o pewne zasady wg których forum egzystuje. Chyba Ci nie trzeba tłumaczyć, że należy słowa ważyć. Wygląd to odrębana sprawa... Może się podobać bądź nie podobać, bo widzimy na fotce, ale nie opowiadajmy bajdur, że kabel tak wyglądający jest nic nie wart, bo tego akurat nie wiesz (ja również).

Poniżej wzmacniacz na fotografii... Jeden z najlepiej brzmiących. Ładny? Wg mnie obrzydliwy kitsch...

FWfktkqTPAwsM.jpg.f57e0441a60a5e1d9b9b752b2e9cc86f.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cóż, jak to mawiał mój ojciec, na jołopach świat zbudowany, miał tu na myśli klientów kupujących to co cwaniacy im wciskają.


Mojej mamie zawsze mówię: No widzisz, przepychacie takich głąbów z klasy do klasy, a oni wam później emeryturę obetną.



:):):):):):) Odpadłem !!
Zajefajne foty


Tak za darmo oglądasz? A gdzie lajki, co

A tu taki nowy trend - kable połączone sprzętem 323de1f43b5ecd3cebf3e0f9a6df9fba.jpg
hehe, nie które informacje lepiej zachować dla Siebie, co najmniej na początku, a może na zawsze. 
TESTAMENT

PS.
I nie pozwólcie mojej żonie sprzedać sprzętu za tyle ile jej powiedziałem, że kosztował.

AMEN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft, te grzejniki to głośniki. A że Ty nie-audiofil to wiemy nie od dziś, bo to deklarujesz co jakiś czas.

 

34 minuty temu, Wolf Son napisał:

A tu taki nowy trend - kable połączone sprzętem emoji23.png323de1f43b5ecd3cebf3e0f9a6df9fba.jpg

 

Słuszny trend, bo zwraca Wam moi drodzy uwagę na to, że kable i inne akcesoria (nie chce mi się ich nawet wymieniać) są tak samo istotne co tam z tyłu i z boków... A czy Wy to obśmiejecie czy nie to i tak nie zmieni "trendu".

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wolf Son napisał:

A tu taki nowy trend - kable połączone sprzętem emoji23.png

Te pudełka na końcu kabli to chyba po to tylko by zwarcia nie było :) 

Ale jak tak się przyjrzałem to te podstawki z pleksi to nie głupia rzecz, łatwiej się sprząta odkurzaczem. Warto pomyśleć o czymś takim.

28 minut temu, wpszoniak napisał:

Słuszny trend, bo zwraca Wam moi drodzy uwagę na to, że kable i inne akcesoria (nie chce mi się ich nawet wymieniać) są tak samo istotne co tam z tyłu

Kurczę , jak bym czytał notatkę motywującą z zebrania działu marketingu producenta kabli przed wyruszeniem w teren :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...