Skocz do zawartości
Bogusław Kożyczkowski

Testy, czy można im ufać?

Recommended Posts

29 minut temu, Wolf Son napisał:

Bogusław, przenieśmy się na PW, ok?

No, już sprawdziłem. To jest Twój wątek i masz pełne prawo być niezadowolonym z off topu.

Że my tu sobie z Wojtkiem żartujemy. Ok, rozumiem i przepraszam.

Ale coś mi tam insynuujesz, to raz. A dwa, podważyłeś moją konfigurację pisząc "o ile to prawdziwe".

A syn mi jeszcze zwrócił uwagę, że mnie próbowałeś obrazić. Bo mnie umknęło Twoje "Brawo Ty".

Zaraz założę wątek "dialogi na cztery nogi", a może nawet "rozmowy na cztery głowy" emoji3.png

I poprosimy admina o przerzucenie off topu, ok? Peace.

Już wyjaśniam. 

Bravo Ty - nie miało Ciebie obrazić, złe to odczytałeś.  To było nawiązanie do konfiguracji Twojego sprzętu, coś w stylu - "nie zła" i tylko tyle. 

Przyznam też że lekko powątpiewam w Twój set, czemu? bo nigdy nie opisujesz nic z własnych doświadczeń, tylko odpowiadasz pytaniem na inne pytania lub dodajesz coś od siebie, trochę wyrwane z wątku. nie wiem czy już za długo na obczyźnie i angielski humor się Tobie udziela? Nie wiem, ale będzie super jak będziemy bliżej trzymać się tematu i wspólnie wymieniać swoje uwagi czy przemyślenia, o plikach, płytach i tych dużych i tych mniejszych, czy o sprzęcie, nawet o WS 503, jestem za.

Swoją drogą można by założyć wątek , coś w stylu "Nasze początki w  Audio"

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski

Już wyjaśniam. 
Bravo Ty - nie miało Ciebie obrazić, złe to odczytałeś.  To było nawiązanie do konfiguracji Twojego sprzętu, coś w stylu - "nie zła" i tylko tyle. 

Przyznam też że lekko powątpiewam w Twój set, czemu? bo nigdy nie opisujesz nic z własnych doświadczeń, tylko odpowiadasz pytaniem na inne pytania lub dodajesz coś od siebie, trochę wyrwane z wątku. nie wiem czy już za długo na obczyźnie i angielski humor się Tobie udziela?

Mój syn, nie dość że tego tłumaczenia nie przyjmuje, to powiedział że "ale w ch*ja leci". Sorry, ale ja nie jestem biegły we współczesnym młodzieżowym slangu

Ponawiam moją propozycję, przenieśmy się na PW.

O co się tu Panowie spierają? Odsyłam Was do aplikacji zgodnej dokładnie z tematyką wątku, a rozstrzygającej co słyszymy, a czego nie słyszymy (wg mojego rozeznania od dwóch dni niczego nie słyszymy co by miało wartość jakąś, a jeżeli słyszymy to ne pewno nie to co nam się zdaje... Tak to powinno brzmieć @Fafniak?)
Zanim podam adres to za autorem zachęcę-

• Aplikacja dotyczy- Testu Audio - czyli czy warto ulepszać nasze zestawy stereo?
  • Cel projektu (wg autora aplikacji):
    Od wielu lat czytam fora o tematyce audio i niejednokrotnie miałem okazję trafić na wypowiedzi użytkowników, którzy deklarowali swoje nieludzkie wręcz zdolności oceny dźwięku własnym uchem.
    Sam kiedyś robiłem takie testy w Audacity i wiem, że słuch ludzki ( a już na 100% mój ) jest mocno niedoskonały. Stało t w sprzeczności z deklaracjami o słyszeniu różnic w dźwięku po wymianie przewodu, kondensatorów w zasilaczu, zmianie diod w prostowniku na szybsze ...
    O ile tego typu zabiegi może nawet uda się zarejestrować przy użyciu sprzętu pomiarowego to już ludzkie ucho raczej tego nie może wyłapać ...
  • Link- https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3526456.html

No to chyba zachęciłem, prawda? Raz na zawsze dyskusje zostaną zamknięte. (Cale szczęście ja wybrałem opcję "niesłyszacych" za swoją dwa dni nazad... Zdążyłem!)

Edytowano przez wpszoniak

Nie rozumiem dlaczego miałbym być zainteresowany jeszcze jednym wątkiem? Czy to ja Ciebie do tego namawiałem czy raczej kto inny?

Pardon,
ale ja nie lubię tematów o wszystkim i o niczym (gubię się w takich razach)

Jeżeli ma to być śmietnik to zgłoś to Moderatorowi... RoRo niech łaskawszym okiem na to spojrzy niż ja (oczywiście jeśli taka będzie jego wola, bo ja narzucać czegokolwiek nie mogę i nie chcę).

1 godzinę temu, Wolf Son napisał:

Mój syn, nie dość że tego tłumaczenia nie przyjmuje, to powiedział że "ale w ch*ja leci". Sorry, ale ja nie jestem biegły we współczesnym młodzieżowym slangu emoji3.png

Ponawiam moją propozycję, przenieśmy się na PW.

czyli szukasz dalej zaczepki zwalając jeszcze na syna?

admin, zamknij ten temat, odkąd mamy ponownie naszego przyjaciela z UK, jakoś już rozmowa się nie klei i chętnych do pisania coraz mniej. 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski

czyli szukasz dalej zaczepki zwalając jeszcze na syna?
admin, zamknij ten temat, odkąd mamy ponownie naszego przyjaciela z UK, jakoś już rozmowa się nie klei i chętnych do pisania coraz mniej. 
PLONK

Dnia 6.12.2018 o 22:14, RoRo napisał:
Dnia 6.12.2018 o 21:55, audiowit napisał:

Plagą tego forum są teoretycy, medrcy internetowi. I tyle.

Do tej plagi dodaj jeszcze:
- upiory forumowe mające zawsze ostatnie słowo (to nic, że bez sensu),
- prowokatorów pyskówek,
- żółtodziobów którzy od razu usiłują poprawiać użytkowników Forum i naprawić "całe zło",
- autorów wciąż nowych wątków (bo po co kontynuować w już istniejącym),
- przepisywaczy,

hehe, Ciekawe do której grupy możemy zaliczyć naszego kolegę?

(oczywiście jeśli taka będzie jego wola, bo ja narzucać czegokolwiek nie mogę i nie chcę).

A wiesz Wojtku z kogo to jest prawie dosłowny cytat?

Nie wiem...

Z "Zemsty" Fredry? "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"....

• Like 1

Nie wiem...
Z "Zemsty" Fredry? "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba"....

Ja też nie wiem, bo tyle znamy cytatów.

Ale z tokiem myślenia nie widzę różnic. I to jest pozytywne

PS. Tak, jest to jedno z moich credo.

2 godziny temu, Wolf Son napisał:

I to jest pozytywne emoji3.png

Pozytywne to będzie wtedy, gdy skończą się wreszcie przepychanki (dziecinne dość często) i powrócą tematy audio pisane na poważnie!

Dodam za poetą "Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie!..."

Nie używajcie też na Forum młodzieżowego slangu i słów uważanych za niecenzuralne (nawet gdy są wykropkowane).

Zaś credo Administratora i Moderatorów jest takie: ma być spokój na Forum i uszanowanie innych użytkowników!

Pozdrawiam
PS. W najbliższym czasie można się spodziewać "lekkich porządków" w tym wątku... Mam przy tym nadzieję, że skończy się jedynie na porządkach we wpisach, a nie w użytkownikach! To tak do przemyślenia w ten grudniowy weekend.

• Thanks 1

Przepchnij tam te głupoty do śmichów w nowym wątku i będzie dobrze, jak mniemam.

Rozmowy (nie)kontrolowane

I dobre miejsce

Wiatr zniknął, deszcz też. Jaka fajna cisza jest

a55b0a8eb0336f736361dfced83123af.jpg

Dnia 9.12.2018 o 00:29, RoRo napisał:

PS. W najbliższym czasie można się spodziewać "lekkich porządków" w tym wątku... Mam przy tym nadzieję, że skończy się jedynie na porządkach we wpisach, a nie w użytkownikach! To tak do przemyślenia w ten grudniowy weekend.

Śmiało, czyść, może uda się jeszcze coś uratować z tematu i zobaczymy nowe wpisy, oby nie od.........

Testy w prasie "audio" są. No właśnie, są. Ale nic nie zastąpi odsłuchu w sklepie, a później w domu.

Nie czytałem całego wątku, sorry

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się