Skocz do zawartości

rozstaw pokoju + wzmak


kazalski

Recommended Posts

Witam, wiem ze poruszalem juz takowy temat, ale przeprowadzam sie do innego pokoju w ktorym wszystko bedzie wlasnie zalezalo od rozstawienia kolumn icon_smile.gif pokoj jest typowym prostokatem o wymiarach 5 m x 2,90

co wazne, kolumny to magnat monitor 880, wiec spore podlogowki

czekam na wasze pomysly icon_smile.gif

zdjecie dolacze rano , dzis juz nie mam sily ;p



PS. Planuje tez wymiane wzmaka, posiadam sony fe310 , spawuje sie dobrze ale wakacje sa wiec tez gotoweczka przybyla icon_smile.gif co za tym idzie mozna cos lepszego kupic, co polecacie ?? kwota to 300-350zl .. muzyka , rock , metal , reggae , orientalna.. itp

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam, wiem ze poruszalem juz takowy temat, ale przeprowadzam sie do innego pokoju w ktorym wszystko bedzie wlasnie zalezalo od rozstawienia kolumn icon_smile.gif pokoj jest typowym prostokatem o wymiarach 5 m x 2,90




--------------------------------------------
| |
| ---
|
| b
| ---
| |
--| a |---------------------------------

500


gdzie oznaczenia to

a - drzwi wejsciowe
b - okieneczko

co wazne, kolumny to magnat monitor 880, wiec spore podlogowki

czekam na wasze pomysly icon_smile.gif


PS. Planuje tez wymiane wzmaka, posiadam sony fe310 , spawuje sie dobrze ale wakacje sa wiec tez gotoweczka przybyla icon_smile.gif co za tym idzie mozna cos lepszego kupic, co polecacie ?? kwota to 300-350zl .. muzyka , rock , metal , reggae , orientalna.. itp

pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...