Skocz do zawartości

Onkyo TX 737


wlochaty

Recommended Posts

Do dynaudio potrzebujesz mocnego, wydajnego wzmacniacza. Z amplitunerem i jest tak sobie. Dybaudii często grają z elektroniką droższa od siebie. 

Canto to moim zdaniem granie podobne z tym że konstrukcja nie wymaga tak wielkiego nakładu prądu. Grzegorz to fan konstrukcji lampowych stąd takie podejście.

Kef natomiast to granie najmilsze z ciepłym dźwiękiem mniej detaliczne ale można go słuchać godzinami. Nie zaskoczy ci takim blaskiem, stereofonią czy detalami. Ale po 10 godzinach grania będziesz czuł że odpocząłeś przy muzyce.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Dziekuje.

Wyczytałem już że dynki potrzebują wydajnego wzmacniacza, wstrzymuję się przed następnymi pytaniami o wzmacniacz stereo, przeszukuje internety.

Jak na razie, na obserwacji mam Atolla IN100SE, zestaw CAMBRIDGE CXA80 + Cambridge Audio CXN V2 tak aby kolumny, amplituner AV i wzmacniacz stereo się usupełniały a nie sie "gryzły".

 

Jeszcze raz, serdecznie dziekuje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr dziękuje serdecznie za Twoja pomoc. Kolumny Dynaudio Excite 18,14 oraz X-28 Center zamówione. Dogaduje się ze sklepem odnośnie Atolla oraz Cambridge Audio.

Powiedz mi proszę, jeśli chciałbym suba to przeglądać SVS oraz inne propozycje czy ograniczyć się raczej na tym jednym producencie? Który model lepiej sprawdzi się w muzyce oraz KD???

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez wlochaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Panowie, chciałem serdecznie podziekować za pomoc z tym wątku oraz w innych tematch na których opierałem swoją wiedzę. Finalnie skonczyło sie na 

Onkyo TX-RZ730, Moon Neo Ace, Dynaudio Excite 18,14,X24, Arendal SUBWOOFER 1.5, QNAP TVS-472XT, okablowanie w większości Van den Hul, Spotify zamieniłem na Qobuz. Temat audio uważam za zamknięty 🙂 Gra to jak dla mnie, bardo fajnie i satysfakcjonująco. Zdaję sobie sprawę, że akustycznie to nie jest nirvana. Mam to co mam i musze się cieszyć tym na co pozwala mni rozmieszczenie i krztałt pokoju.

Jeszcze raz, serdecznie dziekuje za pomoc! <piwko>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...