Skocz do zawartości

Zakup amplitunera + zestaw kolumn do 2500 zł


Młody

Recommended Posts

Na wstępie jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać - witajcie nazywam się Arek i potrzebuję porady.

W niedługim czasie stanę przed zakupem amplitunera i zestawu kolumn. Nie jestem kto wie jaki wymagający, w temacie odsłuchów "zielony", ale nie chcę kupić szajsu.

Budżet na całość maks. 2500 zł, sprzęt wchodzi w grę tylko nowy, powierzchnia salonu gdzie sprzęt będzie ustawiony to około 17 mkw. Sprzęt głównie będzie służył do oglądania filmów i słuchania muzyki - słucham wszystkiego ale dominować będzie Dance, Hands Up, Disco Polo, Rock.

Co do amplitunera to rozważałem zakup YAMAHA RX-V383 lub Denon AVR-X250BT, co do doboru kolumn to nie mam zielonego pojęcia co wybrać, myślałem nad jakimś zestawem 5.0,5.1

Jestem otwarty na wasze sugestie i propozycje, dziękuję za wszelkie pomocne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Biorac pod uwagę Twoje preferencje, zestaw zbudowałbym na bazie amplitunera Yamaha RX-V385 lub Denon AVR-X550BT w połączeniu z kolumnami Polk Audio T531. To konfiguracje, które zapewnią Ci bardzo przyzwoita jakość dzwięku tak w stereo, jak i kinie domowym. 

Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile cena amplitunera jest do "przełknięcia", o tyle cena kolumn to już jazda "bez bandy"...

Dziękuję za sugestię, czekam na inne propozycje.

A co myślicie o JBL Bar 3.1 - ładnie by to zagrało? Wiem że nie zastąpi to kina domowego w 100% ale tak jak napisałem nie jestem kto wie jak wymagający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...