Skocz do zawartości

Zestaw stereo do salonu do 5 tyś.


kwasny1

Recommended Posts

Yhym, poczytam o tym :-) ale naprawdę super wzmak z duszą w dobrej cenie jako używany, teraz jest a 70da, to są wzmaki robione jak za czasów kiedy księgowi nie wiedli prymu w audio, teraz zobacz co kupują ludzie i produkują firmy, wzmaki wagi piórkowej i lekkiej, oprócz wydajności prądowej czyli transformator toroidalnego po środku, to pustka jest, połowa to powietrze, ale wbijają w czache ludziom że wydajność prądowa jest najważniejsza i że to ona gra i ma brzmienie i ludzie płacą wiele tysięcy za powietrze i wmawiają sobie że to pięknie brzmi i potem powtarzają kolejnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u kolegi kolumny heco 500 ci się spodobały to nowe aurora 700 cię zachwyca. I to dobre zestawienie z rn602. Więc tak, śmiało ten zestaw można brać.

Tak tylko dla czystego sumienia z białych całkiem ciekawa propozycja pod rn602 są także zensory 7. 

Jednak bowersów bym unikał, mimo ich atrakcyjnej, wyprzedażowej ceny.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę na fora w weekend :)

mam inne zajęcia. Widzę że koledzy z branży wtedy rządzą :) hehheheh

dzisiaj mam po prostu luźniej to zaglądnąłem. 

tak pamiętam. Miał bowersy w domu kupił je nowe i po paru miesiącach coś mu nie pasowało w dźwięku. Pożyczyłem mu bez zobowiązań heco 700 no i był szal. Od razu znacząca poprawa. Ale no tego też się spodziewałem. 

link jest na naszej stronie w dziale porady. Coś tam czasem wrzucę :)

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne odpoczywaj, ile można tu siedzieć ? ja tu rzadko bywam, akurat są wolne dni to wszedłem, bo tak to szkoda zdrowia ? patrze sobie na jakieś wzmacniacze ale takie z prawdziwego zdarzenia od 18kilo w górę, czy jest jakaś alternatywa, ale jak jest to cena zawrotna powyżej 10tys do 20tys, a tak to same wagi musze, typu musical fidelity m3si ważący 8kg który spadł z 7tysi na 4700, w którym jest pustka, połowa to powietrze i inne tego typu podobne na topie, oblepione w audiofilskie piórka za wygórowana cenę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za sugestie, porady i propozycje. Nie jest łatwo... Aurora 700 która wydaje się optymalnym wyborem - odpada z uwagi na design - po prostu się nie podobają jesionowe boki i nie przekonam kobiety że ładnie graja bo... "na to też się patrzy" , "nie chcę drewnianych pni w salonie" i takie tam... szczerze mówiąc wygląd bowersów mnie też powala i kusi, są piękne, ale jak to zostało powiedziane wcześniej to nie kolor gra.

Plan mam taki - wracam do odsłuchu :
1. Jeszcze raz Yamaha RN 602 z B&W 683 s2, jeżeli będzie źle - to wymiana  wzmaka na RN803 ten ma więcej powera i może to coś poprawi.
2. Chciałbym też zanim podejmę decyzje posłuchać Yamaha RN602 z Dali Zensor 7 i Heco Aleva GT602 (dzięki raz jeszcze za te typy) - wyglądają super, podobają się i też mogą być.

... mam nadzieje, że któryś z tych sprzętów spełni oczekiwania, napiszę za jakiś czas co i jak.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleva GT to także lepsze granie od Aurory :) Zaczynają mieć już cechy Celan GT

Lepsza konstrukcja od Zensor  7 na pewno. Ale skoro wygląd ma takie znaczenie to już sprawa indywidualna

16 godzin temu, Arturas napisał:

patrze sobie na jakieś wzmacniacze ale takie z prawdziwego zdarzenia od 18kilo w górę

ASR Emitter? :)

Xindak A600

:)

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kwasny1 napisał:

Dzięki Wszystkim za sugestie, porady i propozycje. Nie jest łatwo... Aurora 700 która wydaje się optymalnym wyborem - odpada z uwagi na design - po prostu się nie podobają jesionowe boki i nie przekonam kobiety że ładnie graja bo... "na to też się patrzy" , "nie chcę drewnianych pni w salonie" i takie tam... szczerze mówiąc wygląd bowersów mnie też powala i kusi, są piękne, ale jak to zostało powiedziane wcześniej to nie kolor gra.

Plan mam taki - wracam do odsłuchu :
1. Jeszcze raz Yamaha RN 602 z B&W 683 s2, jeżeli będzie źle - to wymiana  wzmaka na RN803 ten ma więcej powera i może to coś poprawi.
2. Chciałbym też zanim podejmę decyzje posłuchać Yamaha RN602 z Dali Zensor 7 i Heco Aleva GT602 (dzięki raz jeszcze za te typy) - wyglądają super, podobają się i też mogą być.

... mam nadzieje, że któryś z tych sprzętów spełni oczekiwania, napiszę za jakiś czas co i jak.

 

R-N602 jest za słaby do B&W 683S2 i to połączenie jest złe, złe i jeszcze raz złe. R-N803D to pierwszy klocek który jest w stanie je poprawnie wysterować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...