Skocz do zawartości

Baza do kina domowego do 3k


zajcewow

Recommended Posts

Witam

Jestem amatorem dobrego kina i dobrej muzyki z naciskiem na kino. Od dziecka byłem wychowany na zestawie Yamaha + B&W

I dlatego też teraz chciałbym złożyć dla siebie taki secik. Mam do wydania ok 3000-3500 zł za tą cenę chciałbym kupić 

1. Amplituner Yamahy z bt, spotifajami itp. Czy amplitunery te nowsze mają może blokadę pokrenteł ? Taki system anty dzieci. 

2. 2x monitory B&W, mój ojciec ma 602 s1 i do teraz bardzo dobrze grają. Chciałbym coś podobnego może 685 S2 ? 

W przyszłości chciałbym dokupić głośniki na tył i centralny. I tu tez prosił bym o jakieś podpowiedzi, tak przyszłościowo za czym się rozglądać. 1500 zł dało by radę central i 2x tylne ? 

Pozdrawiam 

z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi 

 

 

 

Screenshot_2018-11-04-03-20-48.png

sound.jpg

Edytowano przez zajcewow
missclick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh wyplenić te stare nawyki ciężko. Altus tak samo wiecznie żywy!! :)

tak na poważnie to na przestrzeni lat troszkę się zmieniło i na pewno nie warto iść w ślepo bo ojciec miał. Jak odsłuchasz porównasz z innymi modelami to ok. Ale nie brnij w ślepo.

yamaha jest spoko, ma dobre amplitunery w tej cenie pewnie myślisz o modelu 485 który jest po prostu ok. Ma blokadę maksymalnej głośności. System anty dzieci działa :)

ale! Nie pakój amplitunera do tej szafki. Ma mieć przestrzeń do odprowadzania ciepła.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, gdyż nie jest mi on potrzebny. Wystarczający bas miałem zawsze z głośników. Ja nie jestem audiofilem. Chcę po prostu dobrze obejrzeć film. Dobrze wg mnie :) a mi podobało się jak brzmiały głośniki B&W 602 S1 na nich był dobry bass i ogólnie filmy oglądało się mi bardzo dobrze. Tylko że mam okazję to chciałbym kupić coś nowszego o podobnym brzmieniu. Dlatego też założyłem temat. I jeżeli połączenie B&W i Yamahy wyszło z mody to z chęcią wysłucham podpowiedzi co do wyboru amplitunera i głośników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...