Skocz do zawartości

DENON AVR-1911 do Indiana line tesi 560


Pawel Micun

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

Mam taki dylemat, szukam amplitunera do Indiana Line Tesi 560 mk2. Tak się akurat zdarzyło że kolega może odsprzedać mi te kolumny w dobrej cenie. Bardzo mało używane, "cena promocyjna" po znajomości ;) Szukam aktualnie amplitunera do podłączenia tych kolumn w salonie - coś używanego w okolicach 700 zł - padło na DENON AVR-1911

Moje preferencje są takie

- na początek będą podłączone te dwie kolumny Indiana w stereo ale w przyszłości planuję rozbudowę o kolejne kolumny do kina domowego

- dźwięk to głównie YouTube z TV oraz Cyfrowy Polsat - także urządzenia podłączone przez HDMI oraz TV podłączone optycznie

- aktualnie posiadam kino SONY BDV-E6100 (przeszła mi taka myśl czy by nie spróbować podłączyć subwoofera i satelity do tego DENONA ?

Salon to jakieś 35m2 (7x5) ale obok jest dużo otwartej przestrzeni (otwarta kuchnia, hol)

Muzyka to głównie rock, u dzieciaków disc

Co o tym myślicie ? Czy może warto zainwestować w inny Amplituner ?

Dzięki za pomoc, Paweł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę o YAMAHA R-N301 - cena podobna, Stereo i wejście optyczne

W sumie znalazłem w sieci kilka konfiguracji opartych o R-N303 (z tego co piszą to 301 z dodatkowymi bajerami) oraz z kolumnami Test - tylko np z 561 a nie 560. Widziałem też że generalnie jest sporo konfiguracji Tesi z Yamaha jak pisał @Top Hi-Fi Poznań także chyba się zdecyduję na ten Yamaha R-N301. Znalazłem na Allegro za 850 zł wersja powystawowa czyli praktycznie jak nówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...