Skocz do zawartości

wybór amplitunera do 1500 zł


Mikołaj Jamroży

Recommended Posts

Witam !

Poszukuje amplitunera do kolumn

https://www.polpak.com.pl/produkt/1046/AV-707-MkII

i subwoofera 

https://www.polpak.com.pl/produkt/1089/SW-850-MKII

poprzednio miałem amplituner Pioneer VSX531k ale niestety uległ uszkodzeniowi i nie byłe z niego zadowolony i miałem z nim troche przygód w serwisach, no ale wracając do tematu, poszukuje amplitunera najlepiej do 1500 zł, nie znam sie zbytnio na doborze ponieważ jestem początkujący w tych sprawach więc proszę o pomoc :D. Wymagania jakie mam to oczywiście jak najlepsza jakość dźwięku i żeby długo służył :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wybór zależy od Twoich preferencji muzycznych, ale dobrym uzupełnieniem Twoich kolumn będzie Yamaha RX-V485. To nowoczesny amplituner sieciowy wielokanałowy, który oferuje szybki, mocny, swobodny i dynamiczny dźwięk. Z upustem forumowym niewiele przekroczysz założony budżet, a stworzysz porządny system kina domowego.

Zaoraszam na odsłuchy i wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ktorys raz z koleji polecam Onkyo 606. Mialem sprzedalem za 500zł. Super sprzęt. Mam amplituner 4x droższy. I myślisz ,że jest lepszy?

Jedynie ma lepszą kalibrację i obsługuje Dolby Atmos. Na tym mi zależało. A z reszty bajerów jakie posiada to nie korzystam.Klasa dźwięku ta sama. Jedynie charakter dźwięku różny bo to Yamaha 683.

Jak do kina to raczej bym sie skupił na Onkyo. 

Ewent. onkyo 805....i wszystkie 8... też dobra cena i klasa wyższa.

Z numerem 7 nie szukaj bo podobno to samo co 6.... tyle ,ze droższe i maja jakieś bajery z ktorych może nie bedziesz korzystał. Ja kiedyś szukałem jeszcze z USB używane. I wyszło ,że kupiłem nowy.. Od momentu jak uruchomiłem dźwięk z USB to masakra. Nigdy więcej. Jakość dzwięku spada diametralnie. Nie wiem czy wszystkie modele tak mają. Ale mój Y683 tak ma.

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...