Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qbson88

ONKYO TX-8150 - Problem z NET i Bluetooth

Recommended Posts

Cześć,

Amplituner świeżo kupiony i podłączony i niestety mam problem.

Przy wyborze źródła NET (funkcje sieciowe takie jak spotify etc) lub Bluetooth, amplituner "zawiesza się" na etapie "Now initializing".

Co ciekawe w ustawieniach SETUP nie mam w ogóle możliwości wyboru opcji sieciowych (np konfiguracji wifi)...

Amplituner był przywracany już do ustawień fabrycznych, 0 rezultatu.

Edytowano przez qbson88

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Cześć,

To jak go podłączasz? Po LANie?

To moim zdaniem twardy serwisowy reset.

Piotrek

Teraz jestem podpięty na kablu.

Wcześniej po wielu próbach udało mi się skonfigurować wifi (magicznie nagle pojawiła się część menu odpowiedzialna za sieć), ale amplituner po ponownym włączeniu "zapomniał" wszystkie ustawienia...

A może jakiś upgrade softu. Normalnie podczas uruchamiania soft sprawdza zainstalowane karty itd. Dokładnie tak samo jak w kompie. Każdy sprzęt musi się zgłosić, to ze czasem nie widać menu sieci może być spowodowane ze moduł się nie zgłosił. I wyjścia są dwa albo działa albo nie 😊 zanim poprosiłbym serwisanta o pomoc zrobiłbym rzeczony reset fabryczny i jezeli jest możliwość uaktualnił oprogramowanie. Jezeli to nie pomoże to winien pewnie jest moduł komunikacji i trzeba naprawiać. To wszystko oczywiście przy założeniu ze sieć działa ok.

Aktualizacja nie ma tu większego znaczenia. Moduł sieciowy musi być widoczny cały czas. Więc tajemnicze znikanie "opcji" w menu to raczej problem hardweru 

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować