Skocz do zawartości

ONKYO TX-8150 - Problem z NET i Bluetooth


qbson88

Recommended Posts

Cześć,

Amplituner świeżo kupiony i podłączony i niestety mam problem.

Przy wyborze źródła NET (funkcje sieciowe takie jak spotify etc) lub Bluetooth, amplituner "zawiesza się" na etapie "Now initializing".

Co ciekawe w ustawieniach SETUP nie mam w ogóle możliwości wyboru opcji sieciowych (np konfiguracji wifi)...

Amplituner był przywracany już do ustawień fabrycznych, 0 rezultatu.

Edytowano przez qbson88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Cześć,

 

To jak go podłączasz? Po LANie?

To moim zdaniem twardy serwisowy reset.

Piotrek

Teraz jestem podpięty na kablu.

Wcześniej po wielu próbach udało mi się skonfigurować wifi (magicznie nagle pojawiła się część menu odpowiedzialna za sieć), ale amplituner po ponownym włączeniu "zapomniał" wszystkie ustawienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś upgrade softu. Normalnie podczas uruchamiania soft sprawdza zainstalowane karty itd. Dokładnie tak samo jak w kompie. Każdy sprzęt musi się zgłosić, to ze czasem nie widać menu sieci może być spowodowane ze moduł się nie zgłosił. I wyjścia są dwa albo działa albo nie ? zanim poprosiłbym serwisanta o pomoc zrobiłbym rzeczony reset fabryczny i jezeli jest możliwość uaktualnił oprogramowanie. Jezeli to nie pomoże to winien pewnie jest moduł komunikacji i trzeba naprawiać. To wszystko oczywiście przy założeniu ze sieć działa ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...