Skocz do zawartości

magnat shadow 203 ampli do tego


rokers

Recommended Posts

Tak, Yamaha R-N602 będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, ewentualnie jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, spójrz na wzmacniacz NAD C338, który posiada google chromecast, będzie jeszcze lepiej. Natomiast obydwa rozwiązania powinny Cię w pełni dźwiękowo usatysfakcjonować.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

odswieze temat

kolumny magnat shadow 203 do tego doszedl dac magic 100 do ktorego idzie tidal hi fi

i caly czas szukam ampli do tego i nie moge sie zdecydowac, muzyka , elektroniczna .disco szeroko pojeta muzyka rozrywkowa na imprezach domowych , lubie cieply przestrzenny pełny dzwiek z solidnym pełnym mocnym basem

moje propozycje uywanych ampli to denon pma860   i yamaha  ax500

 

a z nowych nad 326  lub denon 720  ( to troszke nizsza polka od nad 326  ale nie wiem czy do moich preferencji muzycznych by nie podpasowal )

teraz uzywam mini systemu  denon m40 , i charakterystyka dzwieku jest ok , ale ma byc wiecej mocy i potegi dzwieku ;)

 

Edytowano przez rokers
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest straszna zagwozdka, z nowych biore pod uwage praktycznie tylko nad 326

Natomiast używek jest cala masa , wspomniany denon 860 i yamaha ax 500 ale jest tego od groma, i badz człowieku tu mądry, poradzcie cis z uzywek pasującego do kolumn i preferencji muzycznych czyli ocieplony pelny przestrzeny  dzwiek z pelnym mocnym basem , i moc, na dzis jestem za denon 860 ale czy to dobry trop  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...