Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do onkyo tx-8270


Albert Mastah

Recommended Posts

Ja mam tx8270 z Heco Aurura 700 póki co zadowolny jestem barwa ciut cieplejsza 

 

Podepne się pod jeszcze jedno jak powinny być poprawnie podłączone kolumny pod pary gniazd w kolumnie na dole (góra spięta tymi blaszkami) czy po skosie np czerwony góra czarny doł ? Mam wrażenie może mylne że słyszę różnice w dźwięku. 

wd1LQKRRSHy0TwpxYZp3ow.jpg

0R52WGP%RU6IRuwkDr19vw.jpg

Edytowano przez rafalik1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słyszę jakieś tam różnice w dźwięku i aż się dziwie bo przecież powinno być to samo ;) chyba musze drinka wypić.

Do tej pory miałem podłączone na dole tylko. Przewody 4mm Melodika MDSC4030

A może wymienić zworki na coś lepszego ... ;) ? 

big_mdsc1501.png

Edytowano przez rafalik1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w ogóle  Ender mój  przyjacielu, bawiłem się trochę  i Siebie kablami, wkładałem z Cca i nawet zwykłe przewody miedziane elektryczne, także były też  różnych  przekrojów, ale zawsze tej samej długości żeby były i powiem Ci że  były różnice, ale tylko troszkę na sopranie,ale naprawdę niewielkie. Szaman voodoo oczywiście  usłyszy, ja też słyszałem, ale nie była to spektakularna różnica,  wielu już by się pokusilo o napisanie że  diametralna, och wręcz zdjęty koc, ja jestem mniej czepialski i interesują  mnie tylko duże  słyszalne różnice, naprawdę trzeba było mocno się przysłuchać że  jest,był bardziej piasczysty, normalna osoba by nie zauważyła  różnic 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...