Skocz do zawartości

Słuchawki BT wokółszune 500-600 zł


Recommended Posts

Hejka,

poszukuje słuchawek BT koniecznie wokółszunych. Słuchawek używam najczęściej do muzyki(głównie metal), filmów i gierek. Fajnie jakby miały mikrofon. Nie muszą być ładne ale żeby dobrze grały. Połączone będą z komputerem i tel huaweiem P20 Pro.

Przydało by się aby miały kodek który obsługuje P20 Pro czyli:

Bluetooth®: BT 4.2, aptX™, aptX™ HD, LDAC and HWA are supported

 

Zastanawiałem się nad JBL E55BT albo MEE Audio Matrix3. W temacie słuchawek jestem dość zielony więc liczę na wasze propozycje i pomoc ;)

Trochę grzebałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem. JBL mam polecone od kumpa ale nie jestem super do nich przekonany bo róże są o nich opinie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał słuchawki przewodowe Creative Aurvana Live 2 za 199 zł i do tego Astell&Kern AK-XB10 .

Moim zdaniem taki zestaw pozostawia daleko w tyle słuchawki bezprzewodowe w tej cenie.

Nie słuchałem ale ciekawe mogą być SoundMagic  BT100 .

Połączenie CAL2 i AK-XB10 daje możliwość użycia połączenia zbalansowanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w tym budżecie słuchawki bezprzewodowe bluetooth wypadają dość słabo, szczególnie te wokółuszne. Jeśli lubisz dużo basu to powinieneś posłuchać Bluedio UFO lub Victory.

Zupełny brak kabla to większa wygoda. Jednak obecność małego i lekkiego wzmacniacza słuchawkowego na końcu kabla też nie jest problemem i można go podłączyć do różnych słuchawek. Do tego może służyć jako adapter bluetooth do sprzętu audio. Takie coś można też zawiesić na kablu.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, może jakoś wczoraj sobie źle popatrzyłem.

Czym różnią się Bluedio UFO Plus od BLUEDIO UFO 2 i które lepsze według Ciebie?

 

Znalazłem też na Ali Bluedio T6S ale pytanie czym się różnią od Bluedio T6 poza BT 5.0.

Na mały minus w T6 jest że nie mają możliwości połączenia kablowo.

 

Bluedio Victory ciężko gdziekolwiek teraz dopaść. Jedyne co znalazłem to na Amazon i AliExpress. Wiesz może gdzie je można jeszcze dopaść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje UFO Plus i UFO 2 to chyba   te same słuchawki. To jest po prostu nowsza wersja słuchawek UFO. Jak widzisz niema na nich żadnych oznaczeń co do generacji.

T3 od T3+ różniły się tym że wersja z plusem może odtwarzać pliki z karty pamięci.

T6 i T6S chyba też nie rozpoznasz i właśnie z tego co się orientuję różni je chyba tylko wersja bluetooth. Wygląda na to że nowsza wersja ma działać 30 godzin a starsza 25.

Czasem w trakcie produkcji coś poprawiają i potem okazuje się że np. słuchawki działają dłużej niż pisze na pudełku.

Ponoć przez USB C można podłączyć kabel 3,5 mm, ale jakoś nie che mi się w to wierzyć bo nie dali kabla przejściówki jak było w T4 i T4S. Sam ciekaw jestem jak z tym jest naprawdę.

Victory były kiedyś ich topowym modelem i były bardzo bogato wyposażone. Nowa wersja V2 wygląda zupełnie inaczej ( moim zdaniem lepiej ) jest dość ubogo wyposażona tak jak T6 . Stara wersja miała wejście optyczne cyfrowe , kable jak w UFO , worek i etui, ale była kilka razy droższa. Teraz można je kupić za około 3 stówy w Gearbest https://www.gearbest.com/headsets/pp_009126719767.html

Okazuje się ze do V2 dodają jeszcze twarde etui i karabińczyk :) ponad to co jest z T6 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałem okazję posłuchać jak grają bluedio UFO plus i jak dla mnie basu mają odrobinkę za dużo i wolak jest trochę przytłumiony ale jest w nich potencjał. I co mnie niestety zdziwiło to że szumią przy połączeniu bt, jest to dość słyszalne a w szczególności przy cichych fragmentach utworów. Co prawda na kablu nie ma tego problemu ale w końcu to są słuchawki bt. Może to tylko mi się trafił model co szumiał przez bt, nwm.

Pioneer SE-MS7BT-K są za to świetnie dopasowane i mają duże muszle co mi bardzo odpowiada. Są lżejsze do UFO i krócej trzymają na baterii. Mi osobiście brakuje w nich troszkę basu ale to zawsze można sobie w equalizerze ustawić.

Miałem jeszcze okazję porównać pioneery do JBL E45BT. Dźwiękowo wypadają bardzo porównywalnie przy czym pioneery są dużo wygodniejsze i lepiej trzymają się na głowie. 

Także jak na razie zostaję przy pioneerach SE-MS7BT-K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem :) UFO są dla wielbicieli dużej ilości basu :) . Do tego nawkładali do nich głośników i funkcji z możliwością podłączenia kablem optycznym, a wygrały słuchawki lżejsze z dość lekkim basem i o znacznie niższej wartości postrzegalnej :) . Ważne żebyś był zadowolony. Zawsze lepiej mieć na głowie pioniera niż UFO na karku :P rodem z archiwum X .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...