Skocz do zawartości

Wymiana zestawu stereo Rotel/Tannoy->Yamaha/Heco


bols86

Recommended Posts

Czesc, od ponad 6 lat jestem posiadaczem budzetowego, aczkolwiek calkiem niezle grajacego zestawu stereo kupionego z polecenia kolegi interesujacego sie sprzetem audio.
Zestaw to wzmacniacz stereo Rotel 921, kolumny Tannoy Mercury M3 i tuner Rotel RT-950 + jakis tam odtwarzacz Yamaha.

Od jakiegos czasu zaczyna mi doskwierac brak pilota do wzmacniacza, brak komunikacji za posrednictwem BT, na chwile obecna mam jakies tam transmitery podlaczone pod RCA ale po prostu za duzego tego wszytskiego, zalezy mi na minimalizmie (odtwarzacz DVD/CD tez idzie w odstawke), mozliwosci sluchania radia, streamingu za posrednictwem Spotify itd. serwisow - oraz co najwazniejsze na fajnym brzmieniu. Podejrzewam ze okreslenie fajne brzmienie przewija sie tu setki razy dziennie, ale roznorodnosc sluchanej przeze mnie muzyki jest na takim poziomie ze ciezko mi tu definiowac cokolwiek. Moja dziewczyna slucha popu, ja lubie muzyke typu rok, hip-hop, czasami rap a czasami i nawet pop.

Pomieszczenie to pokoj z aneksem ok 28m2 - w niedalekiej przyszlosci planuje zmiane mieszkania wiec nie wykluczone ze salon bedzie o kilka metrow wiekszy, co powiecie na Yamaha RN-602 i Heco Aurora 700?, poczatkowo mialy byc Pylony 25 ale po kilku postach wydaje mi sie ze Heco to to czego szukam. Licze na Wasza pomoc, dzieki!, ewentualnie rowniez info czy mamy jakis zaprzyjazniony sklep na forum gdzie mozna uzyskac rabat z polecenia.

Edytowano przez bols86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Yamaha RN-602 i Heco Aurora 700 to fajny w tym zakresie cenowym zestaw, amplituner "multifunkcyjny"  plus dynamicznie grające kolumny mogą się podobać - cena 4699,-jest  naprawdę atrakcyjna.

Dzieki za info - jesli udaloby mi sie znalezc jakas okazyjne oferte na RN-803 + Heco Aurora 1000 to rowniez bylbym na tak, aczkolwiek nie wiem czy do mojego pomieszczenia to nie przerost formy nad trescia.

BTW - PIONEER A-40AE + HECO AURORA 1000 za 4590 zł, cos podejrzanie wyglada ta oferta nie sadzicie?, mozna by w sumie odsprzedac ten wzmacniacz na wolnym rynku za polowe ceny i miec w niezlej cenie kolumny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...