Skocz do zawartości

kolumny pod amplituner Yamaha R-N602 (lub Yamaha R-N803D)


Yatza

Recommended Posts

14 godzin temu, Yatza napisał:

na jakim metrażu słuchasz ten zestawik no i przy jakiej muzyce ?

z mojego (krótkiego) doświadczenia wynika, że np. przy "starym mocniejszym rocku z CD czy innych źródeł" ręka sama kieruje się do potencjometru z napisem bass, by choć nieznacznie go podręcić. Niezależnie od zestawu... ?

18m2. muzyka głównie electro, rock, popular, alternativerock, metalcore, dance, reagge. Daja radę :) Źródło Spotify - Musiccast (premium). Kolumny są idealne do muzyki wysokich jak i niskim tonów (electro/dance po Rap czy drum&bass).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 11:42, wallace napisał:

nie wiem, jak bardzo nagrzewa się amplituner, ale to ustawienie wg mnie nie jest dobre. Wzmacniacz powinien stać na samej górze.

Powinien, ale ze względu na różne głębokości, nie jest możliwe bezpośrednie postawienie amplitunera na odtwarzaczu. No chyba, że coś pod niego z tyłu podstawimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tytułu tematu:

Po przesłuchaniu kilku, czy może nawet kilkunastu zestawów w połączeniu z Yamahą 602 czy 803 dochodzę do wniosku, że to jednak "nie mój dźwięk". Znacznie bliżej mi do cieplejszego, stonowanego, łagodniejszego, a jednocześnie pełniejszego i nie tak "ostrego" dźwięku Onkyo. Na bazie amplitunerów stereo tej stajni raczej będę chciał coś na początek audio-przygody zbudować.

Pozostaje oczywiście kwestia kolumn, ale to już w innym wątku...

 

Edytowano przez Yatza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...