Skocz do zawartości

SOUNDBAR - czy się sprawdzi do 10.000 zł.


xplosion

Recommended Posts

Dnia 8.11.2018 o 18:41, xplosion napisał:

Devialet'y Phantom - cena trochę powala 

W salonach mamy teraz fajną promocję, ale obowiązuje ona tylko na miejscu i nie mogę nic zdradzić.  Wpadnij do nas, posłuchasz i zrozumiesz o co chodzi. Phantomy przeczą prawom fizyki :) 

Z małych kin domowych jest jeszcze B&W MT-60D, jeden z najlepszych "stylowych" setów KD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości podjadę się tego sklepu w tygodniu, może coś  doradzicie :)

 

 

pozwolę sobie na jeszcze jedną wiadomość,

na załączniku widać mniej więcej co wykombinował architekt, tv jest w tych rozsuwanych taflach białych schowany, a pod spodem jest kominek.

Docelowo podejrzewam, że na te tafle odsuwające tv się nie zgodzę i na ścianie będzie poprostu wisiał duży tv, jednak w tym zestawieniu ciężko o wkomponowanie jakieś głośników po bokach bo i miejsca na to mało ...

zaczynam się zastanawiać czy może jakieś rozwiązanie nagłośnienia ukryte w suficie, sufit będzie podwieszany ale na 7-8 cm wtedy pewnie by głośniki nieco wystawały, czy może ktoś jeszcze podpowie jakieś rozwiązanie lub może wizyta w jakimś sklepie hi fi gdzie coś skomponują.

IMG_0062.thumb.PNG.b500d191683c94af0dd899e2ceddb1f7.PNGz góry dzięki

Edytowano przez xplosion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze będzie to wtedy tło. Nie można budować systemu opartego tylko na głośnikach w suficie.

http://eu.kef.com/architectural-speakers

KEF ma też model który się wysuwa z sufitu, ale na prawdę facet mega Ci utrudnił sprawę.  Zwłaszcza, że nie bardzo wiem po co, skoro te białe zamykane szafki wcale jakieś wybitnie piękne nie są. Coś mi się wydaje że to i tak cały czas otwarte będzie. :P

Te mini kolumny KEFa zmieścisz?

http://eu.kef.com/e305

 

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zabudowany tv wydaje mi się niepraktyczny, bo i tak przez większość dnia byłby otwarty... powalczę z architektem by usunął ten mebel.

a czy warto zainteresować się zestawem głośników KEF T305 ? są dość cienkie przez co mniej widoczne, ale pytanie jak to zagra...

z architektem przedyskutuję jeszcze temat ustawienia jakiś monitorów po boku telewizora, a na tył np głośniki sufitowe lub jakieś wiszące na ścianie mniej rzucające się w oko.

Brałem też pod uwagę głośniki podtynkowe na ścianie przy tv, ale potrzebują one jakieś 10 cm wnęki, wprawdzie jest to ściana pewnie grubsza bo nośna, ale po drugiej stronie jest klatka schodowa i pewnie dźwięk by przeszkadzał sąsiadom..

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...