Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MariuszZ

Audiolab czy Audiolab M-One

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam pytania do użytkowników i kolegów z branży dotyczące wzmacniaczy Audiolab.

1. Czy nowe modele tj. Audiolab 6000A i Audiolab M-One mocno różnią się jakością odtwarzania muzyki od starszego brata 8000A ?

2. Czy M-One i 6000A to ta sama klasa jakości odtwarzania muzyki ? 

3. Czy warto dopłacić do 8300A i będzie odczuwalna poprawa brzmienia? 

4. Jaką sygnaturę dźwiękową kolumn zalecacie do M- One lub 6000A żeby uszy nie krwawiły, a na niskich tonach żeby nie było buły ? Jakie kolumny do 2- 3 tysięcy polecacie? 

Pozdrawiam serdecznie 😀

Hej,

Przepraszam że nie wypunktuje ale odpowiem na twoje pytania.

Seria 6000 to niższa seria od 8000 czy nowszej 8300. Moim zdaniem różnica jest spora.

Biorąc pod uwagę różnice w cenie nie brał bym pod uwagę serii 6000, przy najmniej teraz.

Najpierw wybiera sie kolumny później wzmak. Skąd to uparcie na audiolaba ???:D:D:D:D:D

Piotr

Hej,

Uparcia nie ma, ciągle szukam i żeby nie gonić króliczka chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć o wzmacniaczach, które mnie interesują i spośród których wybiorę ten do kupienia. Zauważyłem spore rozbieżności w cenie M-One w różnych sklepach, więc zacząłem czytać fora co to, a przy okazji pojawiła się okazja na portalu aukcyjnym w pobliżu na Audiolab`a 8000A. Później pojawiły się pytania. Może jak Audiolab to lepszy jakiś ? 6000A ? Poza tym, myślę o Atollu In80se, Redze Brio, może Xindaku A06MKII lub Advance Acoustic X-i75 tak by w budżecie do 4 tys. się zmieścić. Kolumny do nowego wzmaka później kupię bo na razie mam STX Electrino i złożony klon monitorów STX M-140, który pogrywa ze starym Rotelem. 

Zapraszam serdecznie do nas na odsłuchy wszystkich modeli Audiolab. Jesteśmy dystrybutorem marki od kilku miesięcy, a różnice cenowe wynkają z obniżenia przez nas cen.

Nowy model 6000A bardzo subtelnie odstaje jakością dzwięku od 8300A, natomiast ma znacznie lepsze wyposażenie, moim zdaniem urządzenie warte zainteresowania. Ta różnica może wynikać z jeszcze nie wygrzania wzmacniacza, model 6000A mamy dopiero od środy. Proponuję posłuchać, na dzień dzisiejszy w Polsce raczej nie otrzmasz wiarygodnej oceny wzmacniacza 6000A, w Polsce na dzień dzisiejszy tylko my mamy fizycznie urządzenia, możliwości posłuchania, jesteśmy po pierwszej dostawie, żadne urządzenie 6000A nie trafiło do innego salonu, tak więc jakiekolwiek opinie są czysto teoretyczne, nie wiem z czego wynikające....

Oczywiście mamy także pełną ofertę wzmacniaczy Atoll, Advance Acoustics, Rega i wiele innych. Zapraszamy na odsłuchy i wypożyczenia.

Q21 dziękuję za informację i zaproszenie. Pabianice trochę daleko ale kto wie, może się wybiorę przy okazji. Na razie zbieram informacje i kalkuluję. Pozdrawiam

A do nas masz bliżej?

Ok ale nadal szukasz wzmacniacza. A ja ci dobrze radzę zacznij od kolumn. Może, albo raczej tak będzie, że po wyborze kolumn wybór wzmacniacza pójdzie ci automatycznie, łatwiej.

Piotr

Piotrze do Oświęcimia (?) jeszcze dalej ale kto wie ? ;) Radę dotyczącą zakupu kolumn, a później wzmaka przyjąłem. Przemyślę to jeszcze. Na razie próbuję dowiedzieć się jak gra Audiolab. Pytania z początku wątku aktualne są bo nie otrzymałem wszystkich informacji jeszcze :) Pozdrawiam serdecznie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować