Skocz do zawartości

YAMAHA Amplituner czy Wzmacniacz + Odtwarzacz sieciowy?


kwi4tek

Recommended Posts

Witajcie mam dylemat, zastanawiam się czy zestaw Yamaha NP-S303 i A-S701 będzie miał taką samą funkcjonalność co amplituner R-N803D ? co ma więcej wad a co zalet? Nie ukrywam że łatwiej mi kupić, najpierw NP-S303 i połączyć z moim starym wzmakiem później dokupując s701 niż odrazu wydać większą kwotę na R-N803D. Proszę Was o radę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kupiłem R-N803, nie chciałem zakładać już nowego tematu, docelowo chciałbym skompletować ją z lepszymi kolumnami, lecz obecnie szukam jakiś niedrogich "przejściowych" do ok 1500zł za komplet, oczywiście używane. Pomieszczenie to 22m2. Chciałbym na pewno ciepłego brzmienia, dość głębokiego basu i łagodnej góry, rzuciły mi się na allegro w oczy cantony fonum 601 za 900zł w dobrym stanie, jest też zestaw STX ELECTRINO 250 i Monitor Audio Bronze BX5, możecie mi pomóc w poszukiwaniach? tak jak mówię nie chce się z nimi ożenić, na początku przyszłego roku będę szukał czegoś lepszego, te mają być tylko przejściowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na „oeliks” widziałem ostatnio Tonsil Siesta za śmieszne pieniądze.

Grają lepiej niż wyglądają. Schodzą nisko, grają ciepło i czysto. Wiem bo mam.

Polecam wypróbować bo to fajna opcja za mniejsze pieniądze niż zagraniczne marki a bardzo ładnie grająca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...