Skocz do zawartości

Kino domowe do 6tyś


Kuna517

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 21.12.2018 o 17:24, S4Home napisał:

słyszeliście o lampowym diodowym wzmacniaczu który będę miał w ofercie?;)

Kiedyś w życiu mi się marzy wzmacniacz lampowy. A czym się różni ten diodowy? 

Dzisiaj doszedł mi central klipsch 404c niestety 440 już był praktycznie nie dostępny a jeśli był to drogawo wychodził. Jako że nigdy nie posiadałem takiego sprzętu ku mojemu zdziwieniu jak go podpiołem to praktycznie on tylko gra a reszta robi że tak powiem tło.

Koło lutego będę kupował tyły i nie wiem czy jest sens inwestować w 240s czy nie lepiej coś prostszego szczególnie że żona nie zgodzi sie na obniżenie kabli a są na wysokości 2m. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440 jest świetnym modelem. I tak on gra praktycznie całość. Możesz go delikatnie ściszyć. Robiłeś kalibrację po jego wymianie? Bo jego skuteczność jest na prawdę wysoka.

Tak warto inwestować w 240s. Czy tam nowe droższe 402s.

Dnia 4.01.2019 o 19:05, Kuna517 napisał:

Kiedyś w życiu mi się marzy wzmacniacz lampowy. A czym się różni ten diodowy? 

Pobiera 50 W oddaje 500W :)

W Audio to teraz modne.

 

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się pobawiłem i suba ustawiłem na bocznej scianie przed narożnikiem. Tylko mam jeszcze jeden problem szukałem i nie mogę znaleźć . Mianowicie jak oglądam filmy na netflixie to czasem dzięki mi przerywa nie ma z 2sekundy potem jest i znów za jakiś czas to samo. Jak jakiś serial ma 45min to tak sie czasem dzieje 2-4 razy. Jak słucham muzyki przez spotify to nie ma tego problemu ale wtedy jest stere. Na dekoderze nc+ też nie zauważyłem tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem szukałem 

Tyle co udało mi sie znaleźć to zmiana kabla hdmi. Najprostsza opcja mam coś z 4 to będę kombinował. 

Druga opcja to ustwienia tv,netflixa,amplituder to juz bardziej akomplikowane bo nie raz ten problem nie wystepuje przez 2 dni a nie raz co chwilę. Widc ciężko sprawdzić czy zmiana ustawień coś pomogła 

Czy ten kabel bedzie ok ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7782719633

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2019 o 06:04, S4Home napisał:

Nie sądzę jednak aby faktycznie był to problem kabla.

U mnie to była jednak wina kabla więc nic mi nie zostalo tylko kupić nowy. Narazie chodzi na innym ale jest lekko krótki i żona się drze że wisi na ścianie a nie w tunelu za nią. 

Udało mi sie kupić chyba w dobrej cenie dwa klipsch 250s plus kabel i podstawki do powieszenia. Wiec można powiedzieć że temat mojego kina domowego się zamyka. Mam tylko jeszcze jeden problem bo w scianach mam puszczone kable chyba 2x1mm i jestem pewien że one będą za małe. Jak bym podpiol głośniki do nich to strace tylko na jakości czy jest szansa że sie popalom mi w ścianie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...