Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DEMOLKA

Wzmacniacz Pioneer (starsze modele)

Recommended Posts

Witam

Chciałbym się poradzić odnośnie wzmacniaczy Pioneera.

Zaczynam powoli przygodę w temacie stereo i po naczytaniu się o wyższości wzmaka nad ampli postanowiłem rozejrzeć się za wzmakiem Pioneera aby pasował do obecnego zestawu(ampli vsx528+Shadow 207)

Celuje na razie w starsze i tańsze modele z przedziału 200-300pln z możliwością podłączenia pod ampli za pomocą konwertera high-low i żeby wyciągnąć jak najwięcej z kolumn.

Mam upatrzony model A 401 za 220pln zadbany i sprawny(według sprzedawcy).Czy to dobry model w tej cenie? Czy są jakieś bardziej udane serie i bardziej nieudane?

Patrzyłem też a109,a209,a207,a339 itp

Cena jest rozsądna i jeśli jest rzeczywiście w dobrym stanie to warto się nim pobawić i porównać go z Twoim VSX-528. Tym bardziej, że na tym nie stracisz (jeśli jest sprawny). Masz ten wzmacniacz w okolicy i możesz go sprawdzić/posłuchać - czy będzie to przesyłka?

Teoretycznie lepiej by było gdybyś uzbierał kwotę 400-500zł. Niestety przy sprzęcie za 200-300zł różnica między Twoim amplitunerem kd a wzmacniaczem może być niewielka -ale będzie 🙂 No ale jeśli ma być do 300zł to trudno.

Pozdrawiam

Niestety ale w okolicy ciężko coś znaleźć dlatego jestem skazany na przesyłki trochę w ciemno i dlatego na razie taki budżet bo zupełnie nie wiem na jaki model się nastawiać. Szkoda by było wydać te 500zl i się przekonać że kupiło się bubel. Na aukcjach jest tego mnóstwo i naprawdę ciężko coś wybrać dla osoby która się nie zna.

Konkretnie chodzi o ten model Pioneer A401.

Edytowano przez DEMOLKA

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować