Skocz do zawartości

Zmiana amplitunera


Remider245

Recommended Posts

Cześć, chciałbym zmienić amplituner na coś nowszego z bajerami w stylu BT, WiFi, Spotify i 4K. W tej chwili mam Denona AVR-1911 który gra z kloumnami KLIPSCH RF-52 mk l i subwooferem KLIPSCH R-12SW. Moje pytanie brzmi: co spełniającego moje oczekiwania polecacie w cenie do 1500 zł? Zostać przy Denonie czy może zmienić markę amplitunera? Bo gdzieś słyszałem że Denon im nowszy tym gorzej gra...

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i nie linczujcie mnie za bardzo jeśli popełniłem jakiś błąd ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za radę, ale czy możesz dokładniej sprecyzować co masz na myśli mówiąc że RF52 są skrajnie brzmiące? No i jeśli chodzi o proponowane amplitunery to cenowo bardziej skłaniałbym się do X1400, ale wyczytałem że nie ma on funkcji skalowania obrazu, i tutaj pytanie: czy nie stracę na jakości wyświetlania obrazu z konsoli XBOX One i PS4 jeśli tej funkcji nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor sam skaluje obraz. Teraz skalery są i tak montowane bardzo proste nie to co kiedyś prawdziwe procesory wizyjne.

RF52 są małe. Ich głeboki bas jest wynikiem pracy obudowy a nie samych przetworników więc bas nie jest idealny. Góra natomiast potrafi być dość jasna.

Dlatego Denon który to zniweluje.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...