Skocz do zawartości

Amplituner kina domowego 5+1


Tomasz Grzanka

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy wiec pozdrawiam wszystkich na dzień dobry ;) poszukuje amplitunera do kina domowego 5.1 . Pomieszczenie około 45 metrów kwadratowych głośniki jakie chciałbym wykorzystać na front to pozostałość po stereo czyli deli ikon 7 mk1 do tego zdobyłem reset kompletu czyli monitory. Deli ikon 1 oraz centralny deli vokal 2 suba narazie brak i to tez jest kolejne pytanie co polecacie ?? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

poza propozycjami kolegów powyżej (jesli duży nacisk kładziesz na dobre stereo, to najbardziej namawiałbym Cię na posłuchanie urządzeń Marantz), nie odrzuciłbym także do serii Ikon amplitunera Denon AVR-x4500H. Ewentualnie bezkonkurencyjny w stereo Antonem MRX-520.

Masz duża powierzchnię do nagłośnienia, subwoofer musi być wydajny. Spójrz na ofertę SVS. Wersja otwarta SVS PB-2ooo lub zamknięta SB-2000. 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, wypożyczenia oraz indywidualne oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to ciągniemy temat dalej;) ampli kupiony marantz sr6012 . Kino gra super, problem ze stereo gra bardzo ładnie czysto i naprawdę miło ale cicho ;) źródła. Jakie testowałem to hdmi arc you tube oraz cd z chinch i tu tez zagadka z hdmi pofglasza się tuner do 98 a z cd do 91. Spialem przednie w biamp i raczej nie ma wyraźnej różnicy w głośności. Gra naprawdę mega czysto i dobrze ale czegoś brakuje ... jakieś sugestie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...