Skocz do zawartości

Słuchawki 350 zł


Recommended Posts

Witajcie,

poszukuję słuchawek do 350 zł. Głównie będą używane do gier, oglądania filmów ale i również do odsłuchiwania wykładów i odpowiadania na pytania wykładowców (czyli potrzebny też będzie do nich mikrofon). Na stronie Media Expert znalazłam słuchawki HYPERX Cloud II Czerwony. Z pozoru wydają się całkiem ciekawe, ale może ktoś z Was mi doradzi czymogą być te, czy może coś zupełnie innego.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o awaryjność tych słuchawek to chyba lekka przesada. Są byt delikatne aby na nich siadać lub nimi rzucać. Za to dźwięk bardzo dobry i bardzo przyjemne w użyciu. HYPERX Cloud II powinny być trwalsze. Są oparte o bardzo udany model słuchawek Takstar Pro80. Maja dość ostro brzmiąca górę. Głosy ludzkie mogą trochę syczeć. Na nie  też ktoś tu na forum narzekał ze mu się w nich stale palą głośniki. Po prostu mając kartę dźwiękową z wzmacniaczem o dużej mocy ustawiał go na słuchawki o wysokiej impedancji.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie,

 

zdecydowałam się na zakup słuchawek HYPERX Cloud II Czerwony. Obecnie je testuję i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Głęboki i przestrzenny dźwięk, miłe basy, super słychać gitarę - jeśli chodzi o muzykę. Natomiast głos wyraźny choć z lekka zbyt wyraźny. Ale generalnie jestem bardzo zadowolona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MobyDick napisał:

Witaj

Jak pograją trochę dłużnej to ich natarczywość powinna się trochę zmniejszyć.

Muszę się przywyczaić do nowej jakości dźwięku, ponieważ przerzucam się ze słuchawek Sennheiser HD 205. Tu jakość dźwięku i basów była dla mnie w sam raz, taka głęboka i konkretna. Ale z racji tego, że jedna strona nie działa... :/ Myślę, że to kwestia przyzwczajenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...