Skocz do zawartości

Kupno pierwszego zestawu


Marcin Kwaśkiewicz

Recommended Posts

Witam i o poradę pytam. 
Chciałbym zakupić dwie kolumny podłogowe ze wzmacniaczem/amplitunerem posiadającym tuner FM i bluetooth. Do tego podłączę tv i konsolę.
Jaki komplet polecacie w cenie do 1500zł? 
Myślałem o kolumnach magnat supreme 1002 lub 802 ale nie wiem jaki wzmacniacz/amplituner mógłbym zakupić żeby zmieścić się w budżecie. Pomieszczenie 4x5 m. Ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak jakaś używana parka kolumn i do tego jakiś nowy budżetowy amplituner od pioneera lub yamahy, chyba, że tuner fm i bluetooth nie są konieczne wtedy można pomyśleć o jakimś używanym wzmacniaczu nad, rotel, marantz, i wtedy będziesz miał fajną bazę stereo. A jeśli zdecydujesz się na glośniki magnat to może coś z  cambridge audio do tego?

Edytowano przez Szymko66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Q21 napisał:

Budżet nie jest duży, ale jest możliwość zbudowania ciekawego zestawu zgodnie z Twoimi preferencjami. Spójrz na amplituner Yamaha R-S202D, do którego dobrały STX F-200n. Zestaw taki powinien Cię usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i wyceny.

Gdzie mógłbym się umówić na taki odsłuch i wycenę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam jeszcze jedno pytanko. Postawiłem na głośniki Magnat Supreme 1002 i chciałem to tego dokupić amplituner Yamaha s202d. Powiedzcie mi tylko proszę w jaki sposób mogę podłączyć to do telewizora? Ten aplituner ma tylko wejście na chinch. Telewizor takiego wyjścia nie ma, na aplitunerze nie ma wejścia optycznego ani HDMI. Da się to w ogóle jakoś połączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...