Skocz do zawartości

Jakie kolumny (monitory) podwieszane do salonu 17.5m2


msztolcman

Recommended Posts

Cześć,

Szukam jakichś kolumn/monitorów do swojego salonu. Salon ma wymiary 4.6*3.8 (załączam rysunek poglądowy). Na rysunku na zielono są kolumny, na czerwono kanapa, na żółto głowa odsłuchującego ;) Kolumny nie mogą być stojące, pod sufitem (wysokość 2.45m) są zamontowane uchwyty na których w tej chwili wiszą kolumny od mojej starej wieży. Uchwyty są odsunięte ~20cm od obydwóch ścian.

Mam amplituner Yamaha RX-S601D. Audiofilem nie jestem, raczej la(jkon)ikiem, wystarczy że będzie mi coś dobrze grało ;) Zastosowanie: z muzyki sporo rocka, metalu, popu, trochę telewizja, trochę filmy akcji. Budżet: jak najniższy ;) zakładam coś między 1 a 2k. Stawiam raczej na stereo, ew. jakieś 2.1. 

Podpowiecie co warto zamontować w takiej sytuacji?

Screenshot 2018-11-14 at 17.43.19.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) Nie wiedziałem, że powieszenie kolumn aż tak wpływa na to co się słyszy, cytując: 

Cytat

i tak zagrają średnio

:( Niestety, jak pisałem, nie mam możliwości postawienia tam czegoś, a już na pewno na podłodze - co najwyżej na komodzie, wys. ok 45cm, nie wiem czy to dobre/lepsze rozwiązanie niż moje wiszące kolumny?

Przyjrzę się tej wymienionej dwójce, muszę też pokazać je lepszej połówce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...